W mocy wiary 1. Podręcznik. Szkoła branżowa I stopnia

W mocy… Ten zwrot wskazuje, że należy czerpać z mocy danego rozdziału. Nie wyczerpiemy bogactwa tematów o wiedzy religijnej i o religii. Człowiek, który wierzy powinien poznać podstawy swojej religii, by poczuć się wolnym i móc kontynuować swoją drogę wiary i przygodę z Bogiem w życiu. Mamy...
25,99 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 29,90 zł

Opis

W mocy… Ten zwrot wskazuje, że należy czerpać z mocy danego rozdziału.

Nie wyczerpiemy bogactwa tematów o wiedzy religijnej i o religii. Człowiek, który wierzy powinien poznać podstawy swojej religii, by poczuć się wolnym i móc kontynuować swoją drogę wiary i przygodę z Bogiem w życiu.

Mamy nadzieję, że podręcznik będzie okazją do zgłębiania wiedzy, poszukiwań i stawiania pytań o Boga, wolność, prawdę, wiarę i religię. Ponadto chcielibyśmy skupić Waszą uwagę na tematach dotyczących objawienia, odkupienia, modlitwy, wieczności, historii Kościoła, innych religii i wyznań chrześcijańskich, a także na liturgii.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "W mocy wiary 1. Podręcznik. Szkoła branżowa I stopnia"?
Tadeusz Panuś, Andrzej Kielian, Ewelina Maniecka są autorami tego podręcznika.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, jednak są one wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy i doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jaki jest numer zatwierdzenia MEN tego podręcznika szkolnego?
Numer dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika szkolnego to AZ-5-01/18. Informuje on o tym, że podręcznik został dopuszczony do używania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Z ciekawostek: termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauczania posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Tak, "W mocy wiary 1. Podręcznik. Szkoła branżowa I stopnia" został napisany zgodnie z obowiązującymi w dniu przyznania numeru wytycznymi programu szkolnego. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są oceniane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w kwestii zgodności z ramą programową i z kryteriami jakościowymi.


Jak zweryfikować, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu niezbędnej listy książek szkolnych dzielą Cię 3 kroki:
  • Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
  • Zweryfikuj na tytuł, nr MEN, autorów, wydawnictwo.
  • Upewnij się, że wymienione szczegóły znajdują się na stronie oglądanego produktu.Ile stron zawiera ta pozycja?
W mocy wiary 1. Podręcznik. Szkoła branżowa I stopnia składa się z 192 stron. Jest wypełniony edukacyjną treścią opatrzoną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w nim znaczące, starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Kiedy wydano podręcznik?
Podręcznik W mocy wiary 1. Podręcznik. Szkoła branżowa I stopnia został opublikowany w 2020 roku. Od wielu lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez ten okres zdobył zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


W jakiej okładce jest książka?
Podręcznik został wydany w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, z łatwością można ją zapakować do szkolnej torby.


Co, obok podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach! Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i w dobrym stylu. Dedykowane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę do szkoły, z którą, w naszej opinii, warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - W mocy wiary 1. Podręcznik. Szkoła branżowa I stopnia

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>