W muzeum

Mała dziewczynka wędruje przez muzealne sale. Każde napotkane dzieło sztuki wywołuje w niej żywą reakcję. Czuje radość, ekscytację, ciekawość, ale kiedy natrafia na puste płótno, pojawia się obawa. Czy umiałaby je wypełnić tak, jak wielcy mistrzowie? Oczywiście! Wszystko, co do tej pory zobaczyła,...
29,11

Opis

Mała dziewczynka wędruje przez muzealne sale. Każde napotkane dzieło sztuki wywołuje w niej żywą reakcję. Czuje radość, ekscytację, ciekawość, ale kiedy natrafia na puste płótno, pojawia się obawa. Czy umiałaby je wypełnić tak, jak wielcy mistrzowie?

Oczywiście! Wszystko, co do tej pory zobaczyła, uruchomiło jej wyobraźnię i niezmierzone pokłady kreatywności.

Susan Verde, Peter H. Reynolds, Zofia Raczek to autor tytułu "W muzeum".

W oryginale publikacja nosi tytuł: The Museum.

Wspieraj poznawanie świata przez kilkulatka za pomocą atrakcyjnych publikacji poruszających ciekawe zagadnienia. "W muzeum" to świetny upominek dla ciekawskiego malucha. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Chcąc wspierać harmonijny rozwój dzieci w wieku od 3 do 5 lat, warto czytać z nimi odpowiednie książki.

5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają im poznać historię i ją zrozumieć. Są również świetnym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Ponadto lektura książek wspomaga dzieci w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i wzbogaca zakres słownictwa dziecka.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Opowieść wydano w twardej oprawie. Dzięki solidnemu wykonaniu lektura znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Ten egzemplarz to wydanie 1. w języku polskim. Pierwotnie publikacja była wydana w jęz. angielskim. Za przetłumaczenie książki na polski odpowiada Raczek Zofia

Jest to bardzo krótka produkcja - jej długość to 40 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja "W muzeum" została wydana przez Wydawnictwo Mamania. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to zobacz też inne pozycje tego wydawcy.