Word Games and Puzzles: Movers + DigiBook

Word Games and Puzzles: Movers to zbiór gier językowych adresowanych do dzieci uczących się języka angielskiego na poziomie A1. Uczniowie znajdą tu krzyżówki, labirynty, rozsypanki wyrazowe, łamigłówki logiczne, dowcipy i wiele innych wciągających ćwiczeń, które motywują do nauki języka. Książka...
38,84 * 39,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 38,28 zł

Opis

Word Games and Puzzles: Movers to zbiór gier językowych adresowanych do dzieci uczących się języka angielskiego na poziomie A1. Uczniowie znajdą tu krzyżówki, labirynty, rozsypanki wyrazowe, łamigłówki logiczne, dowcipy i wiele innych wciągających ćwiczeń, które motywują do nauki języka. Książka została podzielona na tematyczne rozdziały obejmujące słownictwo z zakresu obowiązującego na testach Cambridge Young Learners: Movers. Polecamy ją jako dodatkowy materiał do wykorzystania w szkole i w domu.

Do publikacji papierowej dołączono kod aktywacyjny do jej cyfrowej wersji dostępnej online. Uczeń korzystający z DigiBooka może wykonywać ćwiczenia w sposób interaktywny i uzyskiwać informację zwrotną o poprawnach i błędnych odpowiedziach. Kod jest ważny przez 15 miesięcy od momentu aktywacji.

Szczegóły - Word Games and Puzzles: Movers + DigiBook

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>