Word Games and Puzzles. Starters + kod DigiBook

Word Games and Puzzles: Starters to zbiór gier językowych adresowanych do dzieci uczących się języka angielskiego na poziomie pre-A1. Uczniowie znajdą tu krzyżówki, labirynty, rozsypanki wyrazowe, łamigłówki logiczne, dowcipy i wiele innych wciągających ćwiczeń, które motywują do nauki języka....
39,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 39,00 zł

Opis

Word Games and Puzzles: Starters to zbiór gier językowych adresowanych do dzieci uczących się języka angielskiego na poziomie pre-A1. Uczniowie znajdą tu krzyżówki, labirynty, rozsypanki wyrazowe, łamigłówki logiczne, dowcipy i wiele innych wciągających ćwiczeń, które motywują do nauki języka. Książka została podzielona na tematyczne rozdziały obejmujące słownictwo z zakresu obowiązującego na testach Cambridge Young Learners: Starters. Polecamy ją jako dodatkowy materiał do wykorzystania w szkole i w domu.

Do publikacji papierowej dołączono kod aktywacyjny do jej cyfrowej wersji dostępnej online. Uczeń korzystający z DigiBooka może wykonywać ćwiczenia w sposób interaktywny i uzyskiwać informację zwrotną o poprawnach i błędnych odpowiedziach. Kod jest ważny przez 15 miesięcy od momentu aktywacji.

Szczegóły - Word Games and Puzzles. Starters + kod DigiBook

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>