Wyczaruj pojazdy. Malowanka wodna

Dzięki tej malowance zostaniesz prawdziwym czarodziejem! Zmoczony wodą pędzel niczym różdżka sprawi, że obrazki nabiorą kolorów, a ty będziesz się świetnie bawić i odkryjesz magię barw! Malowanki wodne to świetna rozrywka dla najmłodszych dzieci, które dopiero ćwiczą sprawność manualną. Kolorowanie...
5,05 * 6,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,03 zł

Opis

Dzięki tej malowance zostaniesz prawdziwym czarodziejem! Zmoczony wodą pędzel niczym różdżka sprawi, że obrazki nabiorą kolorów, a ty będziesz się świetnie bawić i odkryjesz magię barw!

Malowanki wodne to świetna rozrywka dla najmłodszych dzieci, które dopiero ćwiczą sprawność manualną. Kolorowanie rysunków bez użycia farb ułatwi im zabawę i pozwoli zachować porządek. Proste, dostosowane do wieku odbiorcy ilustracje, a także ciekawa tematyka zachęcą dziecko do dalszych plastycznych ćwiczeń.

Tytuł "Wyczaruj pojazdy. Malowanka wodna" jest pracą zbiorową, więc nad przygotowaniem zawartości pracowało kilka osób.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla kilkulatka. Wypełni mu czas i dodatkowo zachęci do twórczych zabaw, wspierając na jego rozwój i odkrywanie pasji. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Twoje dziecko interesuje się pojazdami? Z opisywaną książeczką ma szansę poznać ciekawy świat motoryzacji!

Książeczki dla dzieci w wieku 2-4 lat są niezwykle pomocnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój małego człowieka w tym okresie.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Poprzez lekturę rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania wielu pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają im lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest również świetnym sposobem kształcenia zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Książka jest w miękkiej okładce. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że ruszając na wyprawę, łatwo ją spakować do torby dziecka.

Jeśli po lekturze całej książki, dziecko będzie chciało poznać więcej losów bohaterów tego cyklu, nie czekaj i sprawdź także pozostałe bajki z cyklu "WYCZARUJ...".

Jest to krótka produkcja - jej długość: 8 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja "Wyczaruj pojazdy. Malowanka wodna" została opublikowana przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu maluchowi, to wybierz także inne publikacje tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to niekosztowny wybór.