Wyklejanka, rysowanka z figurami. Zwierzęta na wsi

''Zwierzęta na wsi'' to wyklejanka, rysowanka z figurami. Seria wyklejanek, rysowanek z figurami geometrycznymi zachęca dzieci do kreatywności: - rozwija ich sprawność manualną, - uczy, jak w prosty sposób rysować zwierzęta i pojazdy, - uwrażliwia na kolory, uczy dostrzegać proste...
8,74 * 11,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,44 zł

Opis

''Zwierzęta na wsi'' to wyklejanka, rysowanka z figurami. Seria wyklejanek, rysowanek z figurami geometrycznymi zachęca dzieci do kreatywności: - rozwija ich sprawność manualną, - uczy, jak w prosty sposób rysować zwierzęta i pojazdy, - uwrażliwia na kolory, uczy dostrzegać proste formy, - podpowiada, jak komponować obrazek, - rozbudza przekonanie o własnych możliwościach, a przede wszystkim gwarantuje dużo dobrej zabawy. Miękka okładka. Ilość stron: 12. Wymiary książki: 20.5x24 cm Wiek: 4+

Autorem tytułu "Wyklejanka, rysowanka z figurami. Zwierzęta na wsi" jest Agnieszka Bator.

Obudź w dziecku artystycznego ducha, podarowując mu "Wyklejanka, rysowanka z figurami. Zwierzęta na wsi". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko udaną zabawę, lecz również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może również zredukować stres i poprawiać nastrój.

Jeśli Twoje dziecko kocha zwierzaki, z tą książeczką ma szansę poznać bliżej ciekawy świat tych wspaniałych stworzeń.

Przedszkolaki w wieku 3-7 lat rozwijają się w tym czasie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek do kolorowania.

Historyjka ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż mama skończy załatwiać sprawunki.

"Wyklejanka, rysowanka z figurami. Zwierzęta na wsi" wydało Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to zobacz też pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.