Zabawy i zadania z naklejkami. Masza i Niedźwiedź

Seria Zabawy i zadania z naklejkami została opracowana tak, aby każde dziecko, niezależnie od indywidualnych zdolności i talentów, mogło znaleźć tu coś dla siebie. Samodzielne rozwiązywanie bardzo prostych zadań sprawi maluchom frajdę i przyniesie satysfakcję, a w wykonaniu tych trudniejszych z...
9,04 * 10,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,05 zł

Opis

Seria Zabawy i zadania z naklejkami została opracowana tak, aby każde dziecko, niezależnie od indywidualnych zdolności i talentów, mogło znaleźć tu coś dla siebie. Samodzielne rozwiązywanie bardzo prostych zadań sprawi maluchom frajdę i przyniesie satysfakcję, a w wykonaniu tych trudniejszych z pewnością pomogą bardziej doświadczeni fani łamigłówek! Drugi w serii tytuł poświęcony Maszy, Niedźwiedziowi i ich przyjaciołom to propozycja zarówno dla dzieciaków, które zaczynają dopiero swą przygodę z książeczkami aktywizującymi, jak i dla tych, które szukają na tym polu nieco trudniejszych wyzwań. Zadania zostały opracowane przy wsparciu merytorycznym metodyków nauczania przedszkolnego.

W książce znalazły się różnorodne aktywności kształtujące spostrzegawczość dziecka oraz sprawność ręki piszącej, proste zadania logiczne i zorientowane na rozwijanie twórczych zdolności malucha. Część dołączonych do książki naklejek przyda się podczas rozwiązywania zadań, a część można wykorzystać jako ozdobę i, za zgodą rodzica, przykleić w dowolnym miejscu. Udanej zabawy!

Książeczka "Zabawy i zadania z naklejkami. Masza i Niedźwiedź" jest pracą zbiorową, więc za stworzenie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

Podaruj dziecku książeczkę "Zabawy i zadania z naklejkami. Masza i Niedźwiedź". Należy ona do sekcji ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na wyśmienitą zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwijanie świadomości kolorów czy rozpoznawania kształtów. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może też redukować stres i poprawiać samopoczucie.

Masza i Niedźwiedź jest jednym z ulubionych bohaterów, znanym wszystkim dzieciom. Najmłodsi z zainteresowaniem śledzą przygody tego bohatera. Masza i Niedźwiedź podbija serca dzieci, doskonale wypełniając czas każdego dnia.

Dzieci w wieku 3-4 lat rozwijają się w tym czasie bardzo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek do kolorowania.

Książka ma miękką oprawę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż opiekun skończy załatwiać sprawunki.

"Zabawy i zadania z naklejkami. Masza i Niedźwiedź" wydało Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka zainteresuje małego człowieka, to wybierz też inne pozycje od tego wydawcy.

Masz nieduży budżet? Ta książeczka to niedrogi wybór.

Szczegóły - Zabawy i zadania z naklejkami. Masza i Niedźwiedź

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>