Zabawy przedszkolaków w świecie wesołych zwierzaków

Książka „Zabawy przedszkolaków w świecie wesołych zwierzaków” skierowana jest do dzieci 3,4 –letnich. Proponowane zabawy i zadania rozwijają spostrzegawczość, sprawność manualną, umiejętność logicznego myślenia, orientację przestrzenną a także budzą zainteresowanie dziecka światem przyrody. Poprzez...
12,26

Opis

Książka „Zabawy przedszkolaków w świecie wesołych zwierzaków” skierowana jest do dzieci 3,4 –letnich.

Proponowane zabawy i zadania rozwijają spostrzegawczość, sprawność manualną, umiejętność logicznego myślenia, orientację przestrzenną a także budzą zainteresowanie dziecka światem przyrody.

Poprzez zabawne wierszyki maluch poznaje zwierzęta i ich zwyczaje.

Książka „Zabawy przedszkolaków w świecie wesołych zwierzaków” pomoże kształtować u dziecka przyjazny, opiekuńczy stosunek do zwierząt.

Książka zawiera ponad 50 naklejek!

Autorem historyjki "Zabawy przedszkolaków w świecie wesołych zwierzaków" jest Katarzyna Siedlanowska.

"Zabawy przedszkolaków w świecie wesołych zwierzaków" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych działań twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, trenują te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

To idealna opcja dla malucha, który rozpoczyna swoją przygodę w przedszkolu. Książeczka wprowadzi go w świat przedszkolny, pozwoli mu lepiej poznać otaczającą rzeczywistość i przygotować się na nowe wyzwania. Dzięki niej dziecko będzie miało poczucie pewności i gotowości do tego, co go czeka.

Jeśli Twoje dziecko interesuje się zwierzętami, z tą książeczką ma szansę poznać bliżej ciekawy świat tych wspaniałych stworzeń.

Pragnąc wspierać harmonijny rozwój dzieci w wieku od 3 do 4 lat, warto czytać z nimi odpowiednie książeczki.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Oryginalne, barwne ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z dzieckiem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmowa z dorosłym na temat treści pozytywnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść jest w miękkiej oprawie. Lekkie wydanie sprawia, że ruszając na wycieczkę, bez przeszkód można ją zapakować do pleczaczka dziecka.

Jest to stosunkowo krótka lektura - ma 48 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja Zabawy przedszkolaków w świecie wesołych zwierzaków została opublikowana przez Wydawnictwo Niko. Jeśli ta książeczka spodoba się maluchowi, to sprawdź też pozostałe pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.