Akademia 4 lata

Akademia 4 lata to pozycja dla dzieci, które uwielbiają łamigłówki, wyszukiwanie różnic, łączenie pasujących elementów, liczenie. Edukacyjna książeczka została przygotowana we współpracy z najlepszymi nauczycielami i metodykami, dzięki czemu jej poziom jest idealnie dopasowany do wieku dziecka....
3,33 * 3,70 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 3,15 zł

Opis

Akademia 4 lata to pozycja dla dzieci, które uwielbiają łamigłówki, wyszukiwanie różnic, łączenie pasujących elementów, liczenie. Edukacyjna książeczka została przygotowana we współpracy z najlepszymi nauczycielami i metodykami, dzięki czemu jej poziom jest idealnie dopasowany do wieku dziecka. Czterolatek ma możliwość doskonalić spostrzegawczość, logiczne myślenie, zdolności manualne.

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że zadania są ciekawe i zabawne, a ilustracje bardzo przyjemne, co uatrakcyjnia zabawę. Dodatkowym atutem są kolorowe naklejki. Pod każdym zadaniem natomiast jest temat do ciekawej rozmowy z dzieckiem.

Serdecznie polecamy!

Wydanie już uzupełnione i w pełni zgodnez nową podstawą programową wychowania przedszkolnegona rok szkolny 2017/2018

FAQ

Sprawdź Q&A

Kto jest autorem "Akademia 4 lata"?
Ewa Sajek to autor tego podręcznika.
Jest autorem paru podręczników, jednak są one wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z włożenia dużego wysyłku w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik "Akademia 4 lata" został opracowany przez Wydawnictwo Greg.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek do szkoły z listą potrzebnych:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej informacje znajdują się na stronie oglądanego produktu.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Ten tytuł liczy 32 stron. Jest wypełniony edukacyjną treścią uatrakcyjnioną grafikami. Zawiera wartościowe, starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Akademia 4 lata"?
Tytuł ten należy do serii edukacyjnej akademia.
Wraz z innymi częściami cyklu, ta książka ma na celu dostarczenie kompleksowych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę i umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


Co, oprócz podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Pamiętaj o zeszytach! Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z energią i w dobrym stylu! Dedykowane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź produkty szkolne, z którymi warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Akademia 4 lata

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>