Żeby wygrać, trzeba grać

25,86
Opis

Żeby wygrać, trzeba grać to poruszający zapis osobistych zmagań z rakiem piersi. To także potężna dawka wiedzy na temat choroby nowotworowej. Autorka przeprowadza czytelniczkę przez cały proces: od diagnozy do wyzdrowienia. Profilaktyka, styl życia, prawidłowa dieta, aktywność fizyczna. Dowiedz się, co zrobić, by zmniejszyć ryzyko raka piersi. A jeśli już się pojawi – jak, nie tracąc nadziei, wygrać grę o najwyższą stawkę.


Opinie o książce

Książka porusza emocjonalnie, ale też motywuje do działania. Napisana w trosce o kobiece ciało, wystawione na ciężką próbę choroby nowotworowej. Autorka z werwą i, co ważne – w odniesieniu zarówno do doświadczeń osobistych, jak i najnowszej wiedzy naukowej, zachęca do podjęcia wyzwania, jakim jest profilaktyka i leczenie raka piersi. Całość można potraktować jako rodzaj przewodnika, a raczej – przewodniczki, która trzymając mocno za rękę, otwiera kolejne drzwi w trudnym procesie leczenia.

dr. Dorota Wiszejko-Wierzbicka, psycholożka, seksuolożka i psychoterapeutka, prowadzi zajęcia na SWPS

Ta książka to szczera i pobudzająca kobiecą czujność historia zderzenia się z diagnozą nowotworową dotychczas zdrowej i pełnej życia młodej kobiety. To także merytoryczny przewodnik po raku piersi – napisany przez Autorkę tak, by często skomplikowana wiedza medyczna na temat choroby była zrozumiała i dla pacjentek, i dla osób im bliskich. Bardzo wartościowa i potrzebna lektura, która przekazuje wiedzę i daje wiele nadziei. Polecam!

dr n. med. Elżbieta Radzikowska-Buchner, kierownik Oddziału Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Szczękowej Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie, założycielka Fundacji dr Radzikowskiej


O autorce

Aldona Sosnowska-Szczuka - dziennikarka, redaktor naczelna serwisu dla kobiet mooveme.pl. Absolwentka Wydziału Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej w Warszawie. Pracowała jako zastępczyni redaktor naczelnej dwutygodnika „Gala”, wcześniej związana m.in. z magazynami „InStyle”, „Joy” i „Pani”. Przeprowadziła kilkadziesiąt wywiadów z artystami, sportowcami i politykami. Autorka artykułów i książek na temat zdrowego stylu życia.

Szczegóły - Żeby wygrać, trzeba grać

  • Tytuł: Żeby wygrać, trzeba grać
  • Autor: Aldona Sosnowska-Szczuka
  • Wydawnictwo Pascal
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2021
  • Ilość stron: 272
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788381038195
  • Język: polski
  • ISBN: 9788381038195
  • EAN: 9788381038195
  • Wymiary: 14.5x20.5 cm

Dane producenta

Wydawnictwo Pascal Sp. z o.o., Zapora 25, 43-382 Bielsko-Biała, Polska, ewelina.piotrowska@pascal.pl, tel. 338282888

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

O Autorze

Popularne tematy