Termosy dla dzieci

Jest 150 produktów.

Oferujemy wysokiej jakości termosy i butelki dla dzieci, które zapewnią Tobie i Twojemu dziecku komfort użytkowania. Teraz wygodnie przechowasz ciepły posiłek na spacerze czy w trakcie podróży. Sprawdź!

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko termosy, ale również butelki i nakładki ochraniające. Wszystkie wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów i tworzyw niezawierających szkodliwego bisfenolu A, by Twoje dziecko mogło z nich bezpiecznie korzystać. Dzięki temu nie będziesz musiała martwić się o to, gdzie podgrzać mleko czy zupkę – przygotowany posiłek będzie zawsze gotowy na czas i w odpowiedniej temperaturze. Nasze termosy skonstruowane zostały tak, by inteligentnie i stopniowo obniżać ciepło przechowywanego posiłku, dając komfort użytkowania aż do 10 godzin. A wszystko dzięki zastosowaniu technologii próżniowej.

Termosy oraz butelki termiczne oferujemy w różnych wariantach gabarytowych i modelowych. Można zabrać je nie tylko na krótki spacer, ale też na wizytę do lekarza czy dłuższą wycieczkę. Dostępne modele są łatwe do demontażu, proste w czyszczeniu, a do tego występują w mnóstwie kolorów i wzorów, dzięki czemu w pełni zaspokoją potrzeby Twoje i Twojego maluszka.

Produkty dostępne w ofercie naszego sklepu to:

  • termosy o różnej pojemności, zarówno na ciepłe napoje czy zupki, jak i inne ciepłe posiłki,
  • termosy podwójne, idealnie sprawdzające się, gdy chcemy zaserwować swojemu dziecku ciepły i zimny posiłek,
  • butelki termiczne z wymienialnymi smoczkami i możliwością dopięcia uchwytów dla starszych dzieci,
  • specjalne ochronne gumowe nakładki, dzięki którym użytkowanie termosów staje się prostsze i bezpieczniejsze.
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe