Pozostałe kosmetyki do kąpieli

Jest 11 produktów.

Ponad 200 produktów w obniżonych cenach >>

w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 13,52 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 21,64 zł
18,38 * 25,00 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 14,94 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 48,54 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 39,44 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 44,65 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 23,11 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 22,00 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 15,60 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 21,98 zł

Każda i każdy z nas czasem potrzebuje chwili relaksu, urządzenia sobie domowego SPA, zadbania o swoje włosy, brodę, twarz czy ciało. Nic w tym dziwnego. Im lepiej się czujemy, tym lepiej wyglądamy, nawet jeśli tego dnia nie mieliśmy czasu na zrobienie makijażu. Bardzo ważne jest dbanie o siebie. Poprawia to nasz nastrój, polepsza samoocenę, czujemy się pewniejsi siebie, chcemy więcej i przede wszystkim możemy więcej.

Aby tego dokonać, konieczne są kosmetyki do pielęgnacji ciała w czasie kąpieli. Wszystkie znajdziesz u nas w Bee. Nasza oferta jest naprawdę szeroka. Odnajdą się w niej i kobiety i mężczyźni oraz wszyscy, niezależnie od rodzaju cery czy skóry.

Jak zorganizować sobie dzień SPA pod prysznicem lub w wannie?

Zacznij od napuszczenia wody do wanny lub odkręcenia wody pod prysznicem. Jeśli jesteś tym szczęściarzem, który może leżakować w wannie przez kilkadziesiąt minut - gratulację! Spróbuj kul do kąpieli, musujących proszków czy specjalnych proszków, które tworzą pianę. Nałóż maseczkę na twarz i się zrelaksuj.

Dla osób z prysznicem - głowa do góry. Zacznij od namydlenia swojego ciała żelem pod prysznic. Zakup nawet specjalną myjkę do ciała. Efekt? Niesamowity. Komfort podobnie, a dodatkowo zużyjesz znacznie mniej płynu. Po spłukaniu użyj peelingu do ciała. Usunie on martwy naskórek, nawilży twoje ciało, wygładzi je, a także i może pomóc w walce z rozstępami. Nie zapomnij o użyciu balsamu do ciała, gdy wyjdziesz spod prysznica czy z wanny. Nie tylko nawilżają one twoje ciało, ale także i nadają mu piękny zapach. Nie ma nic lepszego niż relaks w łóżku po takich zabiegach!

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi kosmetykami do kąpieli, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. Na pewno nie będziesz zawiedziona. Miłych zakupów!

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe