Ale ja cię nie znam! Jak odmawiać obcym

Książka ta w przystępny sposób uczy dzieci, jak odmawiać obcym! Tym, którzy chcą pokazać im pieska, poczęstować cukierkiem lub zapraszają je do swojego samochodu. To bardzo ważne, żeby dziecko umiało powiedzieć „Ale ja cię nie znam i nigdzie z tobą nie pójdę!”. Ta książka pomoże im zrozumieć tę...
15,38 * 24,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,69 zł

Opis

Książka ta w przystępny sposób uczy dzieci, jak odmawiać obcym! Tym, którzy chcą pokazać im pieska, poczęstować cukierkiem lub zapraszają je do swojego samochodu. To bardzo ważne, żeby dziecko umiało powiedzieć „Ale ja cię nie znam i nigdzie z tobą nie pójdę!”. Ta książka pomoże im zrozumieć tę podstawową zasadę bezpieczeństwa. Żywe i bliskie rzeczywistości kolorowe ilustracje zachęcają dzieci do rozmowy na ważne tematy.

Dagmar Geisler jest autorem historii "Ale ja cię nie znam! Jak odmawiać obcym".

Tytuł oryginalny prezentowanej publikacji: Ich geh doch nicht mit Jedem mit!.

Dzieci bywają ciekawe otaczającego je świata. Poszerzaj wiedzę przedszkolaka wręczając mu publikacje z kategorii "Poznawanie świata", przykładowo opisywany tu tytuł "Ale ja cię nie znam! Jak odmawiać obcym", to brama do nieograniczonych możliwości odkrywania i eksplorowania otaczającego nas świata. Obserwuj, jak maluch coraz szerzej otwiera oczy ze zdumienia.

Książeczki dla dzieci w wieku 5-7 lat są bardzo przydatnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój malucha w tym okresie.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i przyspiesza rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością zmotywuje go do zadawania niekończących się pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą im szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również świetnym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie z dzieckiem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmowa z dorosłym o fabule korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • To super zabawa dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w twardej okładce. Dzięki dobrej jakości wykonaniu książka zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po lekturze całej książeczki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie czekaj i zamów dla niego również kolejne książki z serii "JA I MOJE EMOCJE".

Jest to bardzo krótka lektura - ma 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja Ale ja cię nie znam! Jak odmawiać obcym została udostępniona przez Wydawnictwo Jedność. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę małego człowieka, to wybierz także pozostałe pozycje od tego wydawcy.