Jeszcze trochę! Jak znaleźć umiar

Książka ta w przystępny sposób pokazuje dzieciom, jak znaleźć umiar we wszystkim, co się robi, a zwłaszcza w tym, co sprawia nam szczególną przyjemność! Umiejętność powiedzenia sobie "Mam dość!" nie jest łatwa, ale dzięki mądrym poradom przedstawionym w tej książce każde dziecko będzie mogło...
10,02 * 16,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,49 zł

Opis

Książka ta w przystępny sposób pokazuje dzieciom, jak znaleźć umiar we wszystkim, co się robi, a zwłaszcza w tym, co sprawia nam szczególną przyjemność! Umiejętność powiedzenia sobie "Mam dość!" nie jest łatwa, ale dzięki mądrym poradom przedstawionym w tej książce każde dziecko będzie mogło ćwiczyć się w tej arcytrudnej sztuce zachowywania umiaru! Żywe i bliskie rzeczywistości kolorowe ilustracje zachęcają dzieci do rozmowy na ważne tematy.

Dagmar Geisler jest autorem książki "Jeszcze trochę! Jak znaleźć umiar".

Wspieraj poznawanie świata przez przedszkolaka za pomocą atrakcyjnych publikacji poruszających ciekawe zagadnienia. "Jeszcze trochę! Jak znaleźć umiar" to wyśmienity prezent dla ciekawskiego malucha. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Dzieci w wieku 5-11 lat rozwijają się w tym czasie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą wartościowych lektur.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i ułatwia rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książeczek wspomaga dzieci w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i rozwija słownictwo.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Opowieść wydano w twardej okładce. Dzięki dobremu jakościowo wykonaniu książka zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po ukończeniu książki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie czekaj - sprawdź również kolejne części z serii "JA I MOJE EMOCJE".

Jest to krótka publikacja - ma 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja Jeszcze trochę! Jak znaleźć umiar została opublikowana przez Wydawnictwo Jedność. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu dziecku, to wybierz również inne tytuły od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.