Daj mi spokój! Jak nie dać sobie dokuczać

Książka ta w przystępny sposób pokazuje dzieciom, jak bronić się przed tymi, którzy chcą im dokuczyć lub zrobić krzywdę! Umiejętność powiedzenia agresorom „Daj mi spokój!” nie jest łatwa, ale dzięki mądrym poradom przedstawionym w tej książce każde dziecko będzie potrafiło poradzić sobie z tymi,...
15,38 * 24,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,69 zł

Opis

Książka ta w przystępny sposób pokazuje dzieciom, jak bronić się przed tymi, którzy chcą im dokuczyć lub zrobić krzywdę! Umiejętność powiedzenia agresorom „Daj mi spokój!” nie jest łatwa, ale dzięki mądrym poradom przedstawionym w tej książce każde dziecko będzie potrafiło poradzić sobie z tymi, którzy są dla nich niemili. I, co jeszcze ważniejsze, pomoże im nawiązywać dobre relacje z rówieśnikami. Żywe i bliskie rzeczywistości kolorowe ilustracje zachęcają dzieci do rozmowy na ważne tematy.

Elisabeth Zoller to autor tytułu "Daj mi spokój! Jak nie dać sobie dokuczać".

Oryginalny tytuł omawianej pozycji: Kim kann stark sein.

Dzieci są bardzo ciekawe otaczającego je świata. Pogłębiaj wiedzę przedszkolaka wręczając mu książki z kategorii "Poznawanie świata", np. prezentowany tytuł "Daj mi spokój! Jak nie dać sobie dokuczać", to brama do nieograniczonych możliwości odkrywania i eksplorowania otaczającego nas świata. Obserwuj, jak maluch coraz szerzej otwiera oczy ze zdumienia.

Publikacje dla dzieci w wieku 5-7 lat są niezwykle cennym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym czasie.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera jego umiejętność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością zmotywuje go do zadawania pytań.
  • Piękne, kolorowe ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książeczek wspomaga przedszkolaków w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów ćwiczy aparat mowy i wzbogaca ich słownictwo.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i rodzica. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Książkę wydano w twardej oprawie. Dzięki solidnemu wykonaniu lektura zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy losów bohaterów tej serii, nie czekaj - sprawdź również inne bajki z serii "JA I MOJE EMOCJE".

Jest to stosunkowo krótka książka - ma 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja "Daj mi spokój! Jak nie dać sobie dokuczać" została wydana przez Wydawnictwo Jedność. Jeśli ta książeczka spodoba się maluchowi, to zobacz także inne pozycje od tego wydawcy.