Co jeśli się zgubię? Jak zachować się w tłumie

Książka ta w przystępny sposób pokazuje dzieciom, jak zachować się w tłumie. Cóż, czasami, mimo podjętych środków ostrożności, dziecko może stracić z oczu opiekunów i zwyczajnie się zgubić! Taka sytuacja dla nikogo nie jest przyjemna, ale dzięki 6 regułom opisanym w tej książce każde dziecko...
15,43 * 24,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,04 zł

Opis

Książka ta w przystępny sposób pokazuje dzieciom, jak zachować się w tłumie. Cóż, czasami, mimo podjętych środków ostrożności, dziecko może stracić z oczu opiekunów i zwyczajnie się zgubić! Taka sytuacja dla nikogo nie jest przyjemna, ale dzięki 6 regułom opisanym w tej książce każde dziecko poradzi sobie z nią bez trudu! I, co jeszcze ważniejsze, będzie wiedziało, jak unikać podobnych zagrożeń. Żywe i bliskie rzeczywistości kolorowe ilustracje zachęcają dzieci do rozmowy na ważne tematy.

Dagmar Geisler jest autorem historii "Co jeśli się zgubię? Jak zachować się w tłumie".

W oryginale publikacja nosi tytuł: Ich geh doch nicht verloren!.

Znasz kilkulatka, który zadaje dużo pytań? Zaspokój jego ciekawość, czytając mu książki tłumaczące otaczającą rzeczywistość. Wiele odpowiedzi na pewno odszuka z korzystając z Twojej pomocy właśnie w tej publikacji. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

Chcąc wspierać poprawny rozwój maluchów w wieku od 5 do 7 lat, warto wręczać im specjalnie przeznaczone dla nich książeczki.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą im szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest także bardzo dobrym sposobem kształcenia zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Książkę wydano w twardej oprawie. Dzięki dobremu jakościowo wykonaniu książka dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po lekturze całości książki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się - zamów też następne bajki z serii "JA I MOJE EMOCJE".

Jest to dość krótka książka - jej długość: 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Co jeśli się zgubię? Jak zachować się w tłumie" udostępniło Wydawnictwo Jedność. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to zobacz również inne publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.