Ależ, Bolusiu!

Boluś jest załamany. Jego mama tylko sprząta i sprząta, i chrumka, i chrumka. Układa patyki i ziemniaki Bolusia w długich rzędach. Chce wykąpać Bolusia w balii, a Chrumtaska wsadzić do pralki. Boluś nie wytrzymuje. Bierze Chrumtaska pod pachę i wyprowadza się z domu. Obrazkowa trylogia o upartym...
18,24 * 27,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,81 zł

Opis

Boluś jest załamany. Jego mama tylko sprząta i sprząta, i chrumka, i chrumka. Układa patyki i ziemniaki Bolusia w długich rzędach. Chce wykąpać Bolusia w balii, a Chrumtaska wsadzić do pralki. Boluś nie wytrzymuje. Bierze Chrumtaska pod pachę i wyprowadza się z domu.

Obrazkowa trylogia o upartym prosiaczku Bolusiu należy do współczesnej szwedzkiej klasyki książek dla dzieci. Barbro Lindgren, laureatka Nagrody im. Astrid Lindgren (ALMA), którą znamy z książeczek o Maksie, oraz genialnie rysujący emocje Olof Landström niejednego rozbawią do łez swoim portretem dwulatka.

Za treścią historyjki "Ależ, Bolusiu!" stoi Barbro Lindren, Olof Landstrom.

Tytuł oryginalny opisywanej publikacji to Nämen Benny.

"Ależ, Bolusiu!" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej publikacji to gwarancja świetnej zabawy. Krótka forma to doskonały sposób na to, by kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Grafikiem jest Olof Landstrom..

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością zmotywuje go do zadawania pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą im lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również świetnym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie razem z maluchem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmawianie z rodzicem na temat treści pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu znacznie ciężej jest ją zniszczyć.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tego cyklu, nie wahaj się i sprawdź też następne części z cyklu "Boluś".

Jest to bardzo krótka produkcja - ma 28 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja "Ależ, Bolusiu!" została udostępniona przez Wydawnictwo Zakamarki. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to sprawdź także pozostałe pozycje od tego wydawcy.