Arriba 3. Podręcznik + ćwiczenia

ARRIBA 3 to innowacyjny i atrakcyjny podręcznik przeznaczony dla uczących się jęz. hiszpańskiego jako obcego na poziomie średniozaawansowanym. Książka zawiera liczne teksty do czytania, ćwiczenia wymowy, schematy gramatyczne oraz zeszyt ćwiczeń. W zestawie jest również 36 nagrań audio do...
99,84 * 104,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 97,34 zł

Opis

ARRIBA 3 to innowacyjny i atrakcyjny podręcznik przeznaczony dla uczących się jęz. hiszpańskiego jako obcego na poziomie średniozaawansowanym. Książka zawiera liczne teksty do czytania, ćwiczenia wymowy, schematy gramatyczne oraz zeszyt ćwiczeń. W zestawie jest również 36 nagrań audio do ściągnięcia z internetu. Ta nowoczesna książka została stworzona, żeby pomóc uczniowi zdobyć wysokie kompetencje lingwistyczne i komunikacyjne w obrębie poziomu B1 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.

FAQ

Sekcja FAQ

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Publikacja "Arriba 3. Podręcznik + ćwiczenia" została wydana przez Wydawnictwo Editnos.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek do szkoły:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autora, nazwę wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej szczegóły znajdują się na karcie opisywanego produktu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie wyposażenie szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Arriba 3. Podręcznik + ćwiczenia

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>