Chemia. Zbiór zadań. Klasa 8. Szkoła podstawowa

W Zbiorze zadań znajdują się zadania dla uczniów klasy 8 zróżnicowane pod względem formy, treści oraz stopnia trudności. Zadania są pogrupowane w działy odpowiadające wymaganiom szczegółowym podstawy programowej. Duża liczba zadań zapewnia skuteczne ćwiczenie umiejętności i utrwalanie wiadomości....
34,99 * 35,97 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 29,84 zł

Opis

W Zbiorze zadań znajdują się zadania dla uczniów klasy 8 zróżnicowane pod względem formy, treści oraz stopnia trudności. Zadania są pogrupowane w działy odpowiadające wymaganiom szczegółowym podstawy programowej.

Duża liczba zadań zapewnia skuteczne ćwiczenie umiejętności i utrwalanie wiadomości. Zbiór zawiera Testy podsumowujące, a na końcu odpowiedzi do zadań, tabelę rozpuszczalności soli i wodorotlenków w wodzie, szeregi homologiczne alkanów, alkenów i alkinów oraz układ okresowy pierwiastków chemicznych.

Uczniowie szczególnie zainteresowani chemią, którzy pragną rozwijać swoją wiedzę chemiczną w szerszym zakresie niż przewiduje podstawa programowa, znajdą w tym zbiorze również zadania problemowe. Publikacja jest cenną pomocą zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Chemia. Zbiór zadań. Klasa 8. Szkoła podstawowa"?
Waldemar Tejchman, Lidia Wasyłyszyn, Anna Warchoł są autorami tego tytułu.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, ale te treści są bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Chemia. Zbiór zadań. Klasa 8. Szkoła podstawowa" opublikowało Wydawnictwo WSiP.


Jak zyskać pewność, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek do szkoły z listą potrzebnych:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione powyżej szczegóły znajdują się na stronie kupowanego produktu.


O wydającym opisywany podręcznik:
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, z ponad 70-letnim doświadczeniem, to ceniony podmiot na polskim rynku podręczników. Zaczynając od publikacji pierwszego podręcznika w 1945 roku, WSiP wydało ogromną liczbę publikacji edukacyjnych, współpracując z wybitnymi naukowcami i ekspertami. Oferta wydawnictwa zawiera liczne serie podręczników, poradniki, kursy i repetytoria, a także innowacyjne serwisy edukacyjne, takie jak WSiPnet. Dodatkowo, WSiP prowadzi Klub Nauczyciela, oferując dodatkowe wsparcie dla profesjonalistów w dziedzinie edukacji.

Do której klasy i na jakim stopniu edukacji jest potrzebny ten podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas SP 8. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, by dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.

Do nauki, którego przedmiotu potrzebna jest ta publikacja?
Ta książka jest przeznaczona do nauki chemii.


Ile stron zawiera ta pozycja?
"Chemia. Zbiór zadań. Klasa 8. Szkoła podstawowa" to książka złożona z 120 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną uwydatnioną graficznie. Zawiera wartościowe i starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Co, oprócz podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie wyposażenie do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Chemia. Zbiór zadań. Klasa 8. Szkoła podstawowa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>