Fizyka 4. Zbiór zadań. Liceum i technikum. Zakres rozszerzony

Fizyka. Zbiór zadań. Klasa 4. Zakres rozszerzony. Reforma 2019 Zbiór zadań jest ściśle skorelowany z podręcznikiem Fizyka. Zakres rozszerzony do klasy 4. Zbiór zadań do klasy 4 obejmuje następujące działy: Dualna natura promieniowania i materii Elementy szczególnej teorii względności Fizyka jądrowa...
52,22 * 55,30 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 48,79 zł

Opis

Fizyka. Zbiór zadań. Klasa 4. Zakres rozszerzony. Reforma 2019 Zbiór zadań jest ściśle skorelowany z podręcznikiem Fizyka. Zakres rozszerzony do klasy 4. Zbiór zadań do klasy 4 obejmuje następujące działy: Dualna natura promieniowania i materii Elementy szczególnej teorii względności Fizyka jądrowa Jest przystosowaną do nowej podstawy programowej i udoskonaloną wersją cieszącego się uznaniem uczniów i nauczycieli zbioru zadań Z fizyką w przyszłość. Adresowany jest przede wszystkim do uczniów, którzy zdają egzamin maturalny z fizyki i planują kontynuować naukę na uczelniach technicznych, a także do tych, którzy przygotowują się do konkursów fizycznych. Każdy dział zbioru rozpoczynają rozwiązane przykłady, stanowiące wzorzec poprawnego rozwiązania typowych problemów – analiza rozwiązań pomoże uczniowi poradzić sobie z problemami trudniejszymi. W każdym rozdziale są zadania otwarte i zamknięte, uporządkowane według wzrastającego stopnia trudności. Na końcu zbioru są zamieszczone odpowiedzi do zadań. Zakres omawianych zagadnień jest zgodny z podstawą programową w zakresie rozszerzonym.

FAQ

Sekcja najczęstszych pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "Fizyka 4. Zbiór zadań. Liceum i technikum. Zakres rozszerzony"?
Autorami tytułu są Bożek Agnieszka, Nessing Katarzyna, Salach Jadwiga.
Są autorami niewielu podręczników, ale te treści są bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Fizyka 4. Zbiór zadań. Liceum i technikum. Zakres rozszerzony" opublikowało Wydawnictwo WSiP.


Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora lub autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych opublikowanych w szkole.


Dla uczniów której klasy i na jakim poziomie nauki jest niezbędny ten podręcznik?
Książka została wydana dla uczniów klas LO 4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.

Do jakiego przedmiotu odnosi się ta publikacja?
Podręcznik wydano z myślą o konkretnym dziale nauki, jaką jest fizyka.


Przeczytaj o wydawcy opisywanego podręcznika szkolnego:
Od 1945 r., Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) dostarczają najwyższej jakości materiały edukacyjne dla nauczycieli i uczniów w całej Polsce. Publikując 25 tysięcy pozycji z łącznym nakładem przekraczającym 2 mld egzemplarzy, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne są jednym z najbardziej rozpoznawalnych publikacji w Polsce. Specjalizuje się w publikacji wielu typów materiałów, takich jak poradniki, kursy, repetytoria i podręczniki, . WSiP rozwija też innowacyjne platformy edukacyjne, jak WSiPnet, oferujące elektroniczne podręczniki, oraz prowadzi Klub Nauczyciela.

Jaki jest zakres tej książki?
Ten materiał jest przeznaczony do wykorzystania na poziomie rozszerzonym. Przeznaczona dla uczniów bardziej zaawansowanych.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie komplety do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Fizyka 4. Zbiór zadań. Liceum i technikum. Zakres rozszerzony

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również




Odkryj radość z ogrodnictwa >>