Hallo Anna neu 1. Rozszerzony zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klas 1-3 szkoły podstawowej

Nowe wydanie popularnego kursu Hallo Anna to zaproszenie do nauki przez zabawę, a jednocześnie doskonały wstęp do nabywania umiejętności mówienia, czytania i pisania w języku niemieckim. W kursie położono nacisk na sprawności komunikacyjne, a przy tym uwzględniono naturalną w tej grupie wiekowej...
29,52 * 31,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 29,81 zł

Opis

Nowe wydanie popularnego kursu Hallo Anna to zaproszenie do nauki przez zabawę, a jednocześnie doskonały wstęp do nabywania umiejętności mówienia, czytania i pisania w języku niemieckim. W kursie położono nacisk na sprawności komunikacyjne, a przy tym uwzględniono naturalną w tej grupie wiekowej potrzebę ruchu i zabawy.

FAQ

Sprawdź pytania i odpowiedzi

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Szkolny niezbędnik Hallo Anna neu 1. Rozszerzony zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klas 1-3 szkoły podstawowej został opracowany przez Wydawnictwo Klett Polska.

 
Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu listy książek szkolnych dzielą Cię 3 kroki:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej szczegóły znajdują się na stronie oglądanego produktu.

 
W jakiej okładce jest książka?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, co sprawia, że bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet na szkolnym korytarzu.

 
W którym roku został wydany "Hallo Anna neu 1. Rozszerzony zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klas 1-3 szkoły podstawowej"?
Ta pozycja została opublikowana w 2020. Od lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez ten okres pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.

 
Co, obok podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Nie zapomnij o zeszytach. Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę do szkoły, z którą, w naszej opinii, warto zacząć nowy rok szkolny.

 
Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.

 

Szczegóły - Hallo Anna neu 1. Rozszerzony zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klas 1-3 szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>