J.Polski SP 4/1 Między nami. Wersja A. ćw.

Nowa wersja dwuzeszytowych ćwiczeń Miedzy nami została uzupełniona o dodatkowe materiały do pracy dla uczniów – wycinanki oraz tabele. Zostały one dodane na końcu zeszytów.Zeszyty dwuczęściowe z serii Miedzy nami zawierają urozmaicone rodzajowo ćwiczenia rozwijające i kształtujące umiejętności...
16,04 * 18,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,99 zł

Opis


Nowa wersja dwuzeszytowych ćwiczeń Miedzy nami została uzupełniona o dodatkowe materiały do pracy dla uczniów – wycinanki oraz tabele. Zostały one dodane na końcu zeszytów.

Zeszyty dwuczęściowe z serii Miedzy nami zawierają urozmaicone rodzajowo ćwiczenia rozwijające i kształtujące umiejętności stylistyczne, gramatyczne i ortograficzne. Zeszyty są dopasowane do zawartości podręcznika.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję FAQ

Kto napisał "J.Polski SP 4/1 Między nami. Wersja A. ćw."?
A. A. Łuczak, A. Murdzek, K. Krzemieniewska-Kleban są autorami tego podręcznika.
Są autorami paru podręczników, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Publikacja "J.Polski SP 4/1 Między nami. Wersja A. ćw." została wydana przez Wydawnictwo GWO.


Jak mogę sprawdzić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu listy książek szkolnych dzielą Cię 3 kroki:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej szczegóły znajdują się na stronie kupowanego produktu.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
Treść "J.Polski SP 4/1 Między nami. Wersja A. ćw." składa się z 128 stron.
Jest wypełniony treścią edukacyjną upiększoną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w nim znaczące i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Kilka słów o wydającym ten podręcznik szkolny:
Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO) to wydawnictwo edukacyjne działające od 1991 r., które założyli A. Mysior i M. Dobrowolska. GWO zdobyło uznanie na polskim rynku edukacyjnym, publikując podręczniki matematyczne używane przez 60% uczniów szkół podstawowych w kraju. Oprócz matematyki, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe oferuje także podręczniki do przedmiotów przyrodniczych, humanistycznych i artystycznych.

Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup odpowiednich zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje do szkoły, z którymi warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - J.Polski SP 4/1 Między nami. Wersja A. ćw.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>