Tajemnice przyrody NEON. Szkoła podstawa. Klasa 4. Zeszyt ćwiczeń

Zeszyt ćwiczeń „Tajemnice przyrody” dla klasy 4 to publikacja pomocna w kształceniu niezbędnych umiejętności przedmiotowych, utrwalaniu wiedzy oraz przygotowaniu do sprawdzianów. Teraz cyfrowy zeszyt ćwiczeń w NEONbooku jest dostępny dla każdego ucznia, zarówno na lekcji, jak i w domu. Ułatwia...
27,46 * 27,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,00 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń „Tajemnice przyrody” dla klasy 4 to publikacja pomocna w kształceniu niezbędnych umiejętności przedmiotowych, utrwalaniu wiedzy oraz przygotowaniu do sprawdzianów. Teraz cyfrowy zeszyt ćwiczeń w NEONbooku jest dostępny dla każdego ucznia, zarówno na lekcji, jak i w domu.

  • Ułatwia zdobywanie wiedzy przez powiązanie ćwiczeń z podręcznikiem.
  • Zachęca do nauki dzięki różnorodnym zadaniom.
  • Rozbudza zainteresowanie przyrodą dzięki atrakcyjnej szacie graficznej.
  • Ułatwia zrozumienie wybranych zjawisk i tematów dzięki animacjom i filmom umieszczonym pod kodami dostępu.
  • Ułatwia rozwiązywanie ćwiczeń dzięki wskazówkom zawartym w elemencie Dobre rady.
  • Pomaga w przygotowaniu się do sprawdzianów dzięki Podsumowaniom umieszczonym po każdym dziale.
  • Zapewnia dostęp do prawie 200 ćwiczeń interaktywnych, a także umożliwia natychmiastową weryfikację poprawności odpowiedzi dzięki NEONbookowi Zeszytu ćwiczeń.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź Q&A

Kto jest autorem "Tajemnice przyrody NEON. Szkoła podstawa. Klasa 4. Zeszyt ćwiczeń"?
Jolanta Golanko, Urszula Moździerz, Joanna Stawarz, Iwona Wróbel to autorzy tej książki.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, jednak ich treści są bardzo wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik Tajemnice przyrody NEON. Szkoła podstawa. Klasa 4. Zeszyt ćwiczeń został wydany przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jaki jest numer dopuszczenia MEN tego podręcznika?
Nr dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego to 863/2019/z1. Wskazuje on, że podręcznik został dopuszczony do używania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Z ciekawostek: termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki szkolnej posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Ten podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu szkolnego obowiązującymi na dzień wydania numeru. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są weryfikowane przez metodyków Ministerstwa Edukacji Narodowej w kwestii zgodności z ramą programową i z kryteriami jakościowymi.


Jak się upewnić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek do szkoły:
  • Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
  • Zweryfikuj zgodność tytułu, nr MEN, autora, nazwę wydawnictwa.
  • Sprawdź, czy wymienione szczegóły znajdują się w opisie kupowanego produktu.Ile stron ma ta pozycja?
Ten tytuł ma 128 stron.
Jest wypełniony treścią edukacyjną upiększoną ilustracjami. Zawiera liczne i starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Informacje o wydawcy tego podręcznika szkolnego:
Nowa Era to nie tylko wydawnictwo edukacyjne, ale również partner dla uczniów, rodziców i nauczycieli, zapewniający najnowsze pomoce edukacyjne. Swoim nietypowym podejściem do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, zyskało zaufanie dziesiątek tysięcy szkół oświatowych w całym kraju.

W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o zeszytach! Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, a w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Tajemnice przyrody NEON. Szkoła podstawa. Klasa 4. Zeszyt ćwiczeń

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>