Między nami. Język polski 4. Zeszyt ćwiczeń. Część 2. Wydanie rozszerzone

Nowa wersja dwuzeszytowych ćwiczeń Miedzy nami została uzupełniona o dodatkowe materiały do pracy dla uczniów – wycinanki oraz tabele. Zostały one dodane na końcu zeszytów. Zeszyty dwuczęściowe z serii Miedzy nami zawierają urozmaicone rodzajowo ćwiczenia rozwijające i kształtujące umiejętności...
16,04 * 18,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,99 zł

Opis

Nowa wersja dwuzeszytowych ćwiczeń Miedzy nami została uzupełniona o dodatkowe materiały do pracy dla uczniów – wycinanki oraz tabele. Zostały one dodane na końcu zeszytów.

Zeszyty dwuczęściowe z serii Miedzy nami zawierają urozmaicone rodzajowo ćwiczenia rozwijające i kształtujące umiejętności stylistyczne, gramatyczne i ortograficzne. Zeszyty są dopasowane do zawartości podręcznika.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto jest autorem "Między nami. Język polski 4. Zeszyt ćwiczeń. Część 2. Wydanie rozszerzone"?
Za treścią podręcznika stoją A. Łuczak, A. Murdzek, K. Krzemieniewska-Kleban.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, jednak są one bardzo wartościowe. Autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Między nami. Język polski 4. Zeszyt ćwiczeń. Część 2. Wydanie rozszerzone" opublikowało Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.


Jak się upewnić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek do szkoły dzielą Cię trzy kroki:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej informacje znajdują się w opisie kupowanego produktu.


Która to jest część podręcznika?
To wydanie stanowi 2 część.


Ile stron ma ta pozycja?
132 to długość książki Między nami. Język polski 4. Zeszyt ćwiczeń. Część 2. Wydanie rozszerzone.
Jest wypełniona edukacyjną treścią opatrzoną graficznie. Zawarto w niej wartościowe, starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


Do jakiej serii podręczników należy "Między nami. Język polski 4. Zeszyt ćwiczeń. Część 2. Wydanie rozszerzone"?
Tytuł jest częścią serii Między nami.
Wraz z innymi częściami cyklu, ta książka ma za zadanie dostarczyć spójnych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich studentom rozwijać wiedzę i umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę szkolną, z którą warto wejść w rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Między nami. Język polski 4. Zeszyt ćwiczeń. Część 2. Wydanie rozszerzone

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>