Między nami. Język polski 4. Podręcznik

Nowy podręcznik dla klasy 4 łączy znane i sprawdzone pomysły serii „Między nami” z rozwiązaniami dydaktycznymi ułatwiającymi realizację podstawy programowej z 2017 r. Najważniejsze kontynuacje: Zintegrowane treści – każdy temat jest gotową jednostką lekcyjną, integrującą treści literackie, językowe...
39,99 * 45,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 29,06 zł

Opis

Nowy podręcznik dla klasy 4 łączy znane i sprawdzone pomysły serii „Między nami” z rozwiązaniami dydaktycznymi ułatwiającymi realizację podstawy programowej z 2017 r.

Najważniejsze kontynuacje:

  • Zintegrowane treści – każdy temat jest gotową jednostką lekcyjną, integrującą treści literackie, językowe i kulturowe.
  • Mądry dobór tekstów – zachowaliśmy zasadę, że teksty zamieszczone w podręczniku są ciekawe dla uczniów, angażują ich do pracy i dają pole do popisu przy omawianiu.
  • Skuteczne metody pracy – z każdym uczniem treści w podręcznikach są wieloaspektowe i uniwersalne. Służą wzrokowcom i słuchowcom, słabszym i zdolniejszym.
  • Dopracowane zadania i polecenia obudowują każdy tekst i pomagają utrwalić cały materiał. Stanowią kolejne ogniwa lekcji.

Nowości i udoskonalenia:

  • Nowe teksty dostosowane do zmienionego kanonu lektur. Więcej klasyki literatury polskiej.
  • Zupełna nowość! Uczniowie mogą posłuchać wybranych utworów z poręcznika. Wystarczy im do tego smartfon.

Podręcznik jest zgodny z podstawą programową obowiązującą od roku szkolnego 2017/2018.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Między nami. Język polski 4. Podręcznik"?
Za treścią tytułu stoją Agnieszka Łuczak, Anna Murdzek, Kamila Krzemieniewska-Kleban.
Są autorami paru podręczników szkolnych, jednak te treści są wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Pomoc naukowa Między nami. Język polski 4. Podręcznik została przygotowana przez Wydawnictwo GWO.


Jaki jest numer zatwierdzenia MEN tego podręcznika szkolnego?
867/1/2017 jest nr dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego. Informuje on o tym, że podręcznik został dopuszczony do używania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Co ciekawe, termin "podręcznik" powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauczania posiadającej właśnie nr dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Potwierdzamy, ten podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu szkolnego obowiązującymi na dzień przyznania numeru. Podręcznik został opisany numerem dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co oznacza, że został oceniony pod kątem zgodności z programem nauki.


Jak zweryfikować, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu listy książek szkolnych dzielą Cię 3 kroki:
  • Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
  • Zweryfikuj zgodność tytułu, nr MEN, autora, nazwę wydawnictwa.
  • Sprawdź, czy wymienione wyżej szczegóły znajdują się na stronie kupowanego produktu.Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Między nami. Język polski 4. Podręcznik"?
Tytuł należy do serii GWO; Między Nami.
Wraz z innymi składowymi cyklu, ta książka ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów edukacyjnych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę, a także umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.


Do której klasy i na jakim stopniu edukacji jest wymagany ten wspomniany podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas SP 4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, by dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.

Do którego przedmiotu jest przeznaczona ta książka?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu wybranemu działowi nauki, jakim jest język polski.


O wydającym opisywany podręcznik szkolny:
Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO) to wydawnictwo edukacyjne działające od 1991 roku, które założyli Adam Mysior i Małgorzata Dobrowolska. GWO zdobyło uznanie na polskim rynku edukacyjnym, publikując podręczniki matematyczne używane przez 60 procent uczniów szkół podstawowych w Polsce. Poza matematyką, GWO oferuje także podręczniki do przedmiotów przyrodniczych, humanistycznych i artystycznych.

Ile stron zawiera ta pozycja?
352 to długość tytułu Między nami. Język polski 4. Podręcznik. Jest wypełniony edukacyjną treścią udoskonaloną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w nim ważne, starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o zeszytach! Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść energetycznie i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a nawet zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź zestawy szkolne, z którymi warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Między nami. Język polski 4. Podręcznik

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>