Jestem chrześcijaninem. Podręcznik do religii dla klasy 3 szkoły branżowej I stopnia

Podręcznik do nauki religii do klasy III szkoły branżowej I stopnia zgodny jest z programem nr AZ-5-01/18. Podręcznik Jestem chrześcijaninem. Kocham Boga i ludzi: Obejmuje 54 tematy zgrupowane w siedmiu rozdziałach.
18,99 * 24,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,99 zł

Opis

Podręcznik do nauki religii do klasy III szkoły branżowej I stopnia zgodny jest z programem nr AZ-5-01/18. Podręcznik Jestem chrześcijaninem. Kocham Boga i ludzi: Obejmuje 54 tematy zgrupowane w siedmiu rozdziałach.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Jestem chrześcijaninem. Podręcznik do religii dla klasy 3 szkoły branżowej I stopnia"?
Za treścią książki stoją Bogusław Nosek, Kamilla Rokosz.
Są autorami niewielu podręczników, jednak są one wartościowe. Autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Jaki numer zatwierdzenia MEN charakteryzuje ten podręcznik?
AZ-53-01/18-KI-1/23 to numer dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika szkolnego. Nazywany numerem MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, umieszczony na podręczniku szkolnym informuje nauczyciela o tym, że ministerstwo oficjalnie dopuściło podręcznik do użytku w publicznych szkołach. Wbrew obiegowej opinii termin "podręcznik" powinien dotyczyć wyłącznie książki szkolnej posiadającej nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi obecnego programu nauczania?
Tak, "Jestem chrześcijaninem. Podręcznik do religii dla klasy 3 szkoły branżowej I stopnia" został napisany zgodnie z obowiązującymi na dzień przyznania numeru wytycznymi programu nauki. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są oceniane przez specjalistów Ministerstwa Edukacji Narodowej w kwestii zgodności z ramą programową i z kryteriami jakościowymi.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek do szkoły:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, nr MEN, autorów, nazwę wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej szczegóły znajdują się na stronie oglądanego produktu.


W którym roku został wydany "Jestem chrześcijaninem. Podręcznik do religii dla klasy 3 szkoły branżowej I stopnia"?
Rokiem publikacji tej książki jest 2022. Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą oni mieć pewność, że korzystają z najnowszych materiałów.


W jakiej okładce jest książka?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez przeszkód można ją spakować do szkolnego plecaka lub torby.


Dla uczniów której klasy i na jakim stopniu nauki jest potrzebny ten podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas BS 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, aby dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.Do której serii podręczników szkolnych należy "Jestem chrześcijaninem. Podręcznik do religii dla klasy 3 szkoły branżowej I stopnia"?
Tytuł ten jest częścią popularnej serii edukacyjnej Jestem Chrześcijaninem.
Wraz z innymi składowymi cyklu, ta książka ma za zadanie dostarczyć spójnych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę jak również umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


Ile stron zawiera ta pozycja?
Ten tytuł ma 192 stron. Jest wypełniony treścią edukacyjną podkreśloną ilustracjami. Zawiera liczne i starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Jestem chrześcijaninem. Podręcznik do religii dla klasy 3 szkoły branżowej I stopnia

 • Tytuł: Podręcznik do religii dla kl. 3 szkoły branżowej I stopnia pt. „Jestem chrześcijaninem. Kocham Boga i ludzi”
 • MEN: AZ-53-01/18-KI-1/23
 • Wydawnictwo Jedność
 • Seria Jestem Chrześcijaninem
 • Rok wydania: 2022
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 192
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381447058
 • Język: polski
 • Podtytuł: Szkoła branżowa I stopnia
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788381447058

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>