Jestem chrześcijaninem, Żyję nadzieją. Podręcznik do religii dla klasy 2 szkoły branżowej 1 stopnia

Jestem chrześcijaninem. Żyję nadzieją. Podręcznik do religii dla klasy II szkoły branżowej I stopnia. Podręcznik zgodny z nowa podstawą programową. Numer programu AZ-5-01/18 z dn. 19.09.2018. Obejmuje 60 tematów zgrupowanych w siedmiu rozdziałach. Jednostki zawierają stałe elementy: teksty biblijne...
21,99 * 24,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,00 zł

Opis

Jestem chrześcijaninem. Żyję nadzieją. Podręcznik do religii dla klasy II szkoły branżowej I stopnia. Podręcznik zgodny z nowa podstawą programową. Numer programu AZ-5-01/18 z dn. 19.09.2018.

  • Obejmuje 60 tematów zgrupowanych w siedmiu rozdziałach.
  • Jednostki zawierają stałe elementy: teksty biblijne i katechizmowe, Pomyśl, Zapamiętaj, Po­słuchaj świętych, Pomódl się oraz Wykonaj.
  • Hasła WARTO oraz WIEM, ŻE pomagają uczniowi odkryć proponowaną wartość we własnym życiu

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję FAQ

Kto napisał "Jestem chrześcijaninem, Żyję nadzieją. Podręcznik do religii dla klasy 2 szkoły branżowej 1 stopnia"?
K. Rokosz, B. Nosek są autorami tego podręcznika.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, ale ich treści są wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jaki numer zgodności MEN posiada ten podręcznik szkolny?
AZ-52-01/18-KI-12/21 jest numerem dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika szkolnego. Numer MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręcznikach szkolnych informuje ucznia o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku edukacyjnego. Co do zasady termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauki posiadającej nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi aktualnego programu nauczania?
Tak, "Jestem chrześcijaninem, Żyję nadzieją. Podręcznik do religii dla klasy 2 szkoły branżowej 1 stopnia" został przygotowany zgodnie z obowiązującymi na dzień wydania numeru wytycznymi programu nauki. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co w praktyce oznacza, że został zweryfikowany pod kątem merytorycznym.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź uważnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Skieruj szczególną uwagę na numer dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych opublikowanych w szkole.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Jestem chrześcijaninem, Żyję nadzieją. Podręcznik do religii dla klasy 2 szkoły branżowej 1 stopnia"?
Tytuł jest częścią popularnej serii edukacyjnej "Jestem Chrześcijaninem".
Wraz z innymi tytułami z cyklu, ta książka ma na celu dostarczenie spójnych materiałów dydaktycznych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę i umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


W którym roku został wydany "Jestem chrześcijaninem, Żyję nadzieją. Podręcznik do religii dla klasy 2 szkoły branżowej 1 stopnia"?
Rok wydania Jestem chrześcijaninem, Żyję nadzieją. Podręcznik do religii dla klasy 2 szkoły branżowej 1 stopnia to 2021. Od lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez te lata pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, z łatwością można ją wrzucić do szkolnego plecaka.


Ile stron zawiera ta pozycja?
Treść Jestem chrześcijaninem, Żyję nadzieją. Podręcznik do religii dla klasy 2 szkoły branżowej 1 stopnia składa się z 216 stron. Jest wypełniony edukacyjną treścią udoskonaloną graficznie. Zawiera wartościowe, starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Do której klasy i na jakim szczeblu edukacji jest potrzebny ten podręcznik?
Książka jest przeznaczona dla uczniów klas BS 2. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, by dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.Co, obok podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup zeszytów. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść energetycznie i w dobrym stylu. Dedykowane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyposażenie do szkoły, z którymi warto rozpocząć rok szkolny.


Jeśli pomylę się podczas zakupów to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Jestem chrześcijaninem, Żyję nadzieją. Podręcznik do religii dla klasy 2 szkoły branżowej 1 stopnia

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>