Jestem chrześcijaninem, Wierzę. Podręcznik dla klasy 1 szkoły branżowej 1 stopnia

Podręcznik numer AZ-51-01/18-KI-3/20 z dnia 28.05.2020, zgodny z programem nr AZ-5-01/18. Podręcznik obejmuje sześćdziesiąt tematów zgrupowanych w siedmiu rozdziałach. Jednostki lekcyjne zawierają stałe elementy: teksty biblijne i katechizmowe, Pomyśl, Zapamiętaj, Posłuchaj świętych, Pomódl się...
17,99 * 24,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,55 zł

Opis

Podręcznik numer AZ-51-01/18-KI-3/20 z dnia 28.05.2020, zgodny z programem nr AZ-5-01/18.

Podręcznik obejmuje sześćdziesiąt tematów zgrupowanych w siedmiu rozdziałach. Jednostki lekcyjne zawierają stałe elementy: teksty biblijne i katechizmowe, Pomyśl, Zapamiętaj, Posłuchaj świętych, Pomódl się oraz Wykonaj. Hasła „Warto” oraz „Wiem, że” pomagają uczniowi odkryć proponowaną wartość we własnym życiu. Wykaz tematów katechez w klasie 1 branżowej 1 stopnia:

I. Jestem Bożym stworzeniem

II. Jestem odkupiony przez Chrystusa

III. Komu wierzę?

IV. W co wierzę?

V. Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną

VI. Wiara naszych ojców

VII. Niech chwała Pana trwa na wieki (Ps 104,31)

FAQ

Sprawdź sekcję Q&A

Kto napisał "Jestem chrześcijaninem, Wierzę. Podręcznik dla klasy 1 szkoły branżowej 1 stopnia"?
K. Rokosz, B. Nosek to autorzy tego podręcznika.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, ale są one wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.

Jaki numer dopuszczenia MEN charakteryzuje opisywany podręcznik?
Numer dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego to AZ-51-01/18-KI-3/20. Informuje on o tym, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Wbrew obiegowej opinii termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauki posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi obecnego programu nauczania?
Tak, "Jestem chrześcijaninem, Wierzę. Podręcznik dla klasy 1 szkoły branżowej 1 stopnia" został stworzony zgodnie z obowiązującymi w dniu nadania numeru wytycznymi programu nauki. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co oznacza, że został oceniony pod kątem zgodności z programem nauki.


Jak zweryfikować, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek szkolnych dzielą Cię 3 kroki:
  • Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
  • Zweryfikuj zgodność tytułu, nr MEN, autorów, wydawnictwa.
  • Sprawdź, czy wymienione powyżej dane znajdują się na stronie oglądanego produktu.Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
Ta książka ma 208 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną podkreśloną ilustracjami. Zawiera wartościowe, starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Dla uczniów której klasy i na jakim stopniu nauki jest wymagany ten wspomniany podręcznik?
Publikacja jest przeznaczona dla uczniów klas BS 1. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, aby dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.W jakiej okładce jest książka?
Podręcznik ma miękką okładkę, co sprawia, że wygodnie korzysta się z niego nawet na szkolnym korytarzu.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Jestem chrześcijaninem, Wierzę. Podręcznik dla klasy 1 szkoły branżowej 1 stopnia"?
Tytuł ten należy do serii edukacyjnej "Jestem Chrześcijaninem".
Podobnie jak pozostałe tytuły z cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów dydaktycznych, których uważna lektura wspomoże rozwijanie umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany i logiczny.


Kiedy wydano podręcznik?
Ta pozycja została wydana w 2020 roku. Od lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez lata pozyskał zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie produkty szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Jestem chrześcijaninem, Wierzę. Podręcznik dla klasy 1 szkoły branżowej 1 stopnia

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>