Język polski 1. Maturalne karty pracy. Część 1. Zakres podstawowy. Linia II. Szkoła ponadpodstawowa

Karty pracy w perforowanej formie to bardzo dobrze przyjęte przez nauczycieli uzupełnienie podręcznika. Każdą z kart można oderwać, rozwiązać znajdujące się na niej zadania, oddać do sprawdzenia nauczycielowi, a następnie sprawdzone już karty wpiąć w skoroszyt tworzący całość publikacji. Publikacja...
30,99 * 34,24 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 28,98 zł

Opis

Karty pracy w perforowanej formie to bardzo dobrze przyjęte przez nauczycieli uzupełnienie podręcznika. Każdą z kart można oderwać, rozwiązać znajdujące się na niej zadania, oddać do sprawdzenia nauczycielowi, a następnie sprawdzone już karty wpiąć w skoroszyt tworzący całość publikacji.

Publikacja Język polski 1. Część 1. Karty pracy ucznia. Linia II są zgodne z wymaganiami przewidzianymi w zakresie podstawowym podstawy programowej.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Język polski 1. Maturalne karty pracy. Część 1. Zakres podstawowy. Linia II. Szkoła ponadpodstawowa"?
Autorem podręcznika jest Katarzyna Tomaszek.
Jest autorem paru podręczników szkolnych, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z konieczności nieraz wyczerpującego zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik Język polski 1. Maturalne karty pracy. Część 1. Zakres podstawowy. Linia II. Szkoła ponadpodstawowa został opracowany przez Wydawnictwo Operon.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora lub autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


Dla uczniów której klasy i na jakim stopniu edukacji potrzebny jest opisywany podręcznik?
Publikacja jest przeznaczona dla uczniów klas LO 1. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, aby dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.

Dla którego przedmiotu ta publikacja jest sugerowana?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu wybranemu obszarowi nauki, jakim jest język polski.


Czym są karty pracy?
Karty pracy to dodatkowe narzędzia edukacyjne zawarte w podręcznikach lub dołączane do nich, które zawierają różne ćwiczenia i zadania.


Która to jest część podręcznika?
To wydanie stanowi 1 część.


Jaki zakres wiedzy obejmuje ta książka?
Książka ta jest skierowana dla uczniów na poziomie podstawowym.


Przeczytaj o wydawnictwie opisywanego podręcznika szkolnego:
Wydawnictwo pedagogiczne Operon to podmiot, który specjalizuje się w tworzeniu publikacji, dotyczących wszystkich poziomów nauki - od wczesnej edukacji szkolnej aż do poziomu szkół ponadpodstawowych. Produkuje materiały przygotowujące do testów końcowych, które są zgodne z bieżącą podstawą programową i przygotowane w konsultacji z MEN. Książki są wzbogacone wieloma pomocami naukowymi i materiałami multimedialnymi, które można kupić w pakietach lub oddzielnie. To wszechstronne i kompletne podejście do edukacji sprawia, że wydawnictwo Operon jest dobrym partnerem dla nauczycieli, uczniów i rodziców.

W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie odpowiednich zeszytów. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i w dobrym stylu! Dedykowane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę szkolną, z którą, w naszej opinii, warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Język polski 1. Maturalne karty pracy. Część 1. Zakres podstawowy. Linia II. Szkoła ponadpodstawowa

  • Autor: Katarzyna Tomaszek
  • Wydawnictwo Operon
  • Rok wydania: 2019
  • Oprawa: Miękka
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788378790099
  • Język: polski
  • Podtytuł: Szkoły ponadpodstawowe
  • ISBN: 9788378790099

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>