Ponad słowami 2. Język polski. Maturalne karty pracy z dziennikiem lektur dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony

Maturalne karty pracy z dziennikiem lektur dla klasy 2 zapewniają wsparcie w kompleksowym kształceniu umiejętności wymaganych na maturze. Umożliwiają także gromadzenie kluczowej wiedzy o lekturach obowiązkowych, przydatnej w bieżącej pracy i w przygotowaniach maturalnych. Zapewniają komfort pracy...
29,55

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 27,04 zł

Opis

Maturalne karty pracy z dziennikiem lektur dla klasy 2 zapewniają wsparcie w kompleksowym kształceniu umiejętności wymaganych na maturze. Umożliwiają także gromadzenie kluczowej wiedzy o lekturach obowiązkowych, przydatnej w bieżącej pracy i w przygotowaniach maturalnych.

 • Zapewniają komfort pracy dzięki kartom pracy uporządkowanym według rozdziałów i bloków podręczników dla klasy 2.
 • Pozwalają na pracę z różnymi typami tekstów: popularnonaukowym, literackim i ikonicznym.
 • Wspomagają kształcenie najważniejszych umiejętności wymaganych na maturze: interpretację teksu, krytycznego rozumienia tekstu, kompetencji językowych i tworzenia wypowiedzi.
 • Umożliwiają zgromadzenie w jednym miejscu najważniejszych wiadomości o wszystkich lekturach obowiązkowych z zakresu podstawowego i rozszerzonego, przydatnych w codziennej nauce i w powtórkach do matury, dzięki syntetycznym notatkom do uzupełnienia w Dzienniku lektur.

FAQ

Sekcja popularnych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Ponad słowami 2. Język polski. Maturalne karty pracy z dziennikiem lektur dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony"?
Książka "Ponad słowami 2. Język polski. Maturalne karty pracy z dziennikiem lektur dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony" jest opracowaniem zbiorowym,za opisane treści odpowiada wielu autorów, a do zawartości zaangażowanych było kilka osób.


Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Szkolny niezbędnik Ponad słowami 2. Język polski. Maturalne karty pracy z dziennikiem lektur dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony został wydany przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jak zyskać pewność, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z wykazu podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.


Do czego służą karty pracy?
Karty pracy to dodatkowe narzędzia edukacyjne zawarte w podręcznikach lub dołączane do nich, które zawierają różne ćwiczenia i zadania.


Do której klasy i na jakim szczeblu edukacji jest wymagany ten podręcznik?
Pozycja jest przeznaczona dla uczniów klas LO 2. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.

Do nauki, jakiego przedmiotu potrzebna jest ta książka?
Podręcznik został opracowany do nauki przedmiotu język polski.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Ponad słowami 2. Język polski. Maturalne karty pracy z dziennikiem lektur dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony"?
Tytuł jest częścią popularnej serii "Ponad Słowami".
Wraz z innymi tytułami z cyklu, ta książka ma na celu dostarczenie kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę jak również umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


O wydającym ten podręcznik szkolny:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne, które wyróżnia się na tle konkurencji dzięki swojemu nowoczesnemu i holistycznemu podejściu do edukacji. Stawiając na innowacyjne metody pracy z dziećmi w wieku szkolnym, zyskało zaufaniewielu nauczycieli i placówek na terenie Polski.

Jaki zakres obejmuje ten podręcznik?
Ten materiał jest dedykowany do wykorzystania na poziomie zarówno podstawowym jak i rozszerzonym.


Ile stron zawiera ta pozycja?
192 - tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony edukacyjną treścią opatrzoną obrazkami i ilustracjami. Zawiera wartościowe, starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


O serii tego podręcznika szkolnego:
Ponad słowami, seria podręczników szkolnych do nauki języka polskiego, która od dawna stoi na piedestale uznania wśród uczniów i nauczycieli. Siedem powodów, dla których warto zdecydować się na serię Ponad słowami:
 • Przejrzysty układ treści,
 • Ma formy przekazu wiadomości spełniają wymagania współczesnej młodzieży,
 • Otwierają oczy na wszechstronną edukację kulturową - nie tylko literatura, ale także inne media kultury tj. teatr, muzyka czy kinematografia,
 • Zawierają liczne dodatki ułatwiające kompleksowe przygotowanie się do matury (część ustna i pisemna),
 • Ułatwiają przypominanie wiedzy z wcześniejszych klas,
 • Zawierają pomoce multimedialne wspierające prowadzenie lekcji i zrozumienie treści,
 • Zachęcają uczniów do dyskutowania o kulturze i historii literatury polskiej.


Co, obok podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie produkty do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Ponad słowami 2. Język polski. Maturalne karty pracy z dziennikiem lektur dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony

 • Wydawnictwo Nowa Era
 • Seria Ponad Słowami
 • Rok wydania: 2020
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 192
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788326739859
 • Język: polski
 • Podtytuł: Liceum Technikum Szkoła ponadpodstawowa
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788326739859

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>