Kolorowanka z tatuażami. Kotki

KOCIOtattoo – twój pierwszy tatuaż Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu W środku projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży wzory kolorystyczne .
4,42 * 8,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,29 zł

Opis

KOCIOtattoo – twój pierwszy tatuaż 
Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu
W środku projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży wzory kolorystyczne .

Wydawnictwo Skrzat jest autorem tytułu "Kolorowanka z tatuażami. Kotki".

Obudź w dziecku artystycznego ducha, podarowując mu "Kolorowanka z tatuażami. Kotki". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą rozrywkę, lecz także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże również zredukować stres i poprawiać nastrój.

Jest to idealna propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Pragnąc wspierać prawidłowy rozwój maluchów w wieku od 3 do 8 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Historyjka ma miękką okładkę, co sprawia, że wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż tata skończy wizytę u fryzjera.

Publikacja Kolorowanka z tatuażami. Kotki została wydana przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to wybierz także inne publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.