Kolorowanka z tatuażami. Samochody sportowe

MOTOtattoo – twój pierwszy tatuaż Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu W środku projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży wzory kolorystyczne .
4,93 * 8,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,42 zł

Opis

MOTOtattoo – twój pierwszy tatuaż
Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu
W środku projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży wzory kolorystyczne .

Książeczka "Kolorowanka z tatuażami. Samochody sportowe" jest pracą zbiorową, więc za napisanie treści odpowiada kilka osób.

Sprezentuj dziecku książeczkę "Kolorowanka z tatuażami. Samochody sportowe". Należy ona do kategorii ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na kreatywną zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może również redukować stres i poprawić nastrój.

Twoje dziecko interesuje się pojazdami? Z opisywaną książeczką ma szansę poznać fascynujący świat motoryzacji!

Kolorowanki dla dzieci w wieku 3-8 lat są niezwykle pomocnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój małego człowieka w tym okresie.

Kolorowankę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na wyprawę, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do plecaka lub torby.

Pozycja "Kolorowanka z tatuażami. Samochody sportowe" została opublikowana przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę malucha, to sprawdź też inne pozycje od tego wydawcy.

Ten tytuł to idealny przykład, że nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.