Kolorowanka z tatuażami. Zwierzęta domowe

PUPILtattoo – twój pierwszy tatuaż Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu W środku projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży wzory kolorystyczne .
6,06

Opis

PUPILtattoo – twój pierwszy tatuaż
Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu
W środku projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży wzory kolorystyczne .

Za treścią tytułu "Kolorowanka z tatuażami. Zwierzęta domowe" stoi Wydawnictwo Skrzat.

Podaruj w prezencie maluchowi książeczkę "Kolorowanka z tatuażami. Zwierzęta domowe". Należy ona do działu ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na kreatywną zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwijanie wiedzy o kolorach i kształtach. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może też zredukować stres i poprawiać nastrój.

Jest to doskonała propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Chcąc wspierać poprawny rozwój maluchów w wieku od 3 do 8 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Kolorowanka jest w miękkiej oprawie. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, bez przeszkód można ją zapakować do torby dziecka.

Pozycja Kolorowanka z tatuażami. Zwierzęta domowe została wydana przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to sprawdź również inne tytuły tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.