Kolorowanka z tatuażami. Rajskie motyle

MAGIAtattoo – twój pierwszy tatuaż Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu W środku projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży wzory kolorystyczne .
6,09 * 8,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,06 zł

Opis

MAGIAtattoo – twój pierwszy tatuaż
Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu
W środku projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży wzory kolorystyczne .

Wydawnictwo Skrzat to autor tytułu "Kolorowanka z tatuażami. Rajskie motyle".

Podaruj w prezencie maluchowi książeczkę "Kolorowanka z tatuażami. Rajskie motyle". Należy ona do sekcji ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na kreatywną zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwijanie świadomości kolorów czy rozpoznawania kształtów. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże także redukować stres i poprawiać samopoczucie.

Chcąc wspierać harmonijny rozwój maluchów w wieku od 3 do 8 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Kolorowanka jest w miękkiej oprawie. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, bez przeszkód można ją zapakować do plecaka lub torby dziecka.

"Kolorowanka z tatuażami. Rajskie motyle" wydało Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to sprawdź też inne publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.