Kolorowanka z tatuażami. Słodziaczki

SŁODZIAKOtattoo – twój pierwszy tatuaż Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu W środku projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży wzory kolorystyczne .
5,01 * 8,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,93 zł

Opis

SŁODZIAKOtattoo – twój pierwszy tatuaż
Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu
W środku projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży wzory kolorystyczne .

Książeczka "Kolorowanka z tatuażami. Słodziaczki" jest opracowaniem zbiorowym, więc nad stworzeniem zawartości pracowało kilka osób.

Obudź w dziecku ducha artysty, wręczając mu "Kolorowanka z tatuażami. Słodziaczki". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą zabawę, lecz także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość - wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może także redukować stres i poprawić nastrój.

Kolorowanki dla dzieci w wieku 3-8 lat są bardzo przydatnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój malucha w tym czasie.

Kolorowankę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, wyruszając na pozadomową przygodę, bez problemu można ją zapakować dziecku do plecaka.

Pozycja Kolorowanka z tatuażami. Słodziaczki została udostępniona przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka zaintryguje szkraba, to sprawdź też pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Masz mały budżet? Ta książeczka to niedrogi wybór.