Kolorowanka z tatuażami. Smoki

SMOKOtattoo – twój pierwszy tatuaż Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu W środku projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży wzory kolorystyczne .
5,18 * 8,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,35 zł

Opis

SMOKOtattoo – twój pierwszy tatuaż
Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu
W środku projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży wzory kolorystyczne .

Historyjka "Kolorowanka z tatuażami. Smoki" to praca zbiorowa, więc za stworzenie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

"Kolorowanka z tatuażami. Smoki" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają dzieciom możliwość twórczej zabawy oraz ćwiczą motorykę. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może również zredukować stres i poprawiać samopoczucie.

Kolorowanki dla dzieci w wieku 3-8 lat są niezwykle cennym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój malucha w tym czasie.

Kolorowanka ma miękką okładkę, co sprawia, że wygodnie się z niej korzysta np. gdy dziecko czeka, aż mama skończy załatwiać sprawunki.

Pozycja "Kolorowanka z tatuażami. Smoki" została wydana przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka zaintryguje szkraba, to wybierz również inne tytuły tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to niekosztowny wybór.