Krok w biznes i zarządzanie 1. Zakres rozszerzony. Podręcznik do biznesu i zarządzania dla liceum ogólnokształcącego i technikum

Podręcznik „Krok w biznes i zarządzanie 1” do zakresu rozszerzonego zawiera treści dotyczące kompetencji przedsiębiorczych, zarządzania projektami, gospodarki rynkowej i współpracy międzynarodowej. Umożliwia zachowanie takiego samego stylu pracy jak w zakresie podstawowym poprzez zastosowanie...
54,99 * 63,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 51,99 zł

Opis

Podręcznik „Krok w biznes i zarządzanie 1” do zakresu rozszerzonego zawiera treści dotyczące kompetencji przedsiębiorczych, zarządzania projektami, gospodarki rynkowej i współpracy międzynarodowej. Umożliwia zachowanie takiego samego stylu pracy jak w zakresie podstawowym poprzez zastosowanie spójnych elementów oraz zbliżonego układu treści. Został również wzbogacony o nowe rozwiązania, kluczowe do kształcenia umiejętności wymaganych na egzaminie maturalnym.

 • Umożliwia wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce dzięki elementom takim jak: studium przypadku, W praktyce, Przykład.
 • Wzbudza zainteresowanie ucznia przedmiotem dzięki nawiązywaniu do życia codziennego oraz czytelnym i atrakcyjnym infografikom.
 • Umożliwia szybkie utrwalanie wiadomości i umiejętności dzięki zadaniom powtórzeniowym.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Krok w biznes i zarządzanie 1. Zakres rozszerzony. Podręcznik do biznesu i zarządzania dla liceum ogólnokształcącego i technikum"?
Tomasz Rachwał jest autorem tego tytułu.
Jest autorem paru podręczników, ale te treści są wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z włożenia dużego wysyłku w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Pozycja "Krok w biznes i zarządzanie 1. Zakres rozszerzony. Podręcznik do biznesu i zarządzania dla liceum ogólnokształcącego i technikum" została wydana przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jaki numer dopuszczenia MEN ma ten podręcznik?
1196/1/2023 - nr dopuszczenia MEN tego podręcznika. Informuje on o tym, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Wbrew obiegowej opinii termin "podręcznik" powinien być używany wyłącznie w przypadku książki szkolnej posiadającej właśnie nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Ten podręcznik jest zgodny z obowiązującymi w dniu nadania numeru wytycznymi programu szkolnego. Przed uzyskaniem numeru dopuszczenia podręczniki są weryfikowane przez pracowników wskazanych MEN pod kątem zgodności z ramą programową, jak również z kryteriami jakościowymi.


Jak zweryfikować, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na nr dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych w szkole.


Jaki jest zakres tego podręcznika?
Książka ta jest rekomendowana dla osób na poziomie rozszerzonym. Dedykowana dla uczniów bardziej zaawansowanych.


Informacje o wydającym opisywany podręcznik:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne, które wyróżnia się na tle innych dzięki swojemu nowoczesnemu i holistycznemu podejściu do edukacji. Kładąc nacisk na innowacyjne metody pracy z młodzieżą, zyskało zaufaniewiększości edukatorów i szkół w całej Polsce.

Ile stron ma ta pozycja?
Treść Krok w biznes i zarządzanie 1. Zakres rozszerzony. Podręcznik do biznesu i zarządzania dla liceum ogólnokształcącego i technikum składa się z 280 stron.
Jest wypełniony treścią edukacyjną opatrzoną graficznie. Zawarto w nim liczne, starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Krok w biznes i zarządzanie 1. Zakres rozszerzony. Podręcznik do biznesu i zarządzania dla liceum ogólnokształcącego i technikum

 • Autor: Tomasz Rachwał
 • MEN: 1196/1/2023
 • Wydawnictwo Nowa Era
 • Rok wydania: 2023
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 280
 • Format: 17 x 24 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788326747410
 • Język: polski
 • Podtytuł: Liceum i technikum
 • ISBN: 9788326747410

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>