Akademia przedszkolaka Sylaby
- Literat
-
9788381144483
Zbiór ciekawych zadań do nauki czytania dla dzieci 4-6-letnich. Dziecko dzięki tej książce może uczyć się czytania poprzez zabawę (np. klaskanie w dłonie odpowiednią liczbę razy, kolorowanie, rysowanie).
Autorem książeczki "Akademia przedszkolaka Sylaby" jest Guzowska Beata.
"Akademia przedszkolaka Sylaby" należy do grupy książek dla dzieci, wspierających naukę pisania i liczenia. Wybierz tę publikację, by ćwiczyć z maluchem zdobywane umiejętności po powrocie z przedszkola. Pełna ciekawych ilustracji i zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się zabawą.
To idealna opcja dla malucha, który właśnie rozpoczyna swoją przygodę w przedszkolu. Książeczka wprowadzi go w świat przedszkolny, pozwoli mu lepiej poznać otaczającą rzeczywistość i przygotować się na nowe wyzwania. Dzięki niej dziecko będzie miało poczucie pewności i gotowości do tego, co przed nim stoi.
Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:
- Wspomaga zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
- Dzięki lekturze rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania wielu pytań.
- Piękne, kolorowe obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
- Czytanie jest również cudownym sposobem szlifowania umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
- To doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim więź.
Historia jest w miękkiej oprawie. Lekkie wydanie sprawia, że wyruszając na wyprawę, bez problemu można ją wrzucić do plecaka dziecka.
Jest to dość krótka publikacja - ma 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.
Pozycja Akademia przedszkolaka Sylaby została udostępniona przez Wydawnictwo Literat. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu dziecku, to zobacz także inne publikacje od tego wydawcy.
Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.