Poznajemy pojazdy. Ambulans

Seria Poznajemy pojazdy to zbiór 12 książek dla dzieci, przedstawiających historie małych bohaterów, poznających pojazdy. Rymowane wierszyki pozwolą najmłodszym przeżyć niesamowite przygody, m.in. z koparką, pociągiem czy śmieciarką. Ta edukacyjna seria nie tylko przekaże niezbędne informacje o...
6,99 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,00 zł

Opis

Seria Poznajemy pojazdy to zbiór 12 książek dla dzieci, przedstawiających historie małych bohaterów, poznających pojazdy. Rymowane wierszyki pozwolą najmłodszym przeżyć niesamowite przygody, m.in. z koparką, pociągiem czy śmieciarką. Ta edukacyjna seria nie tylko przekaże niezbędne informacje o każdym pojeździe, ale także pozwoli spędzić dzieciom i rodzicom radosne chwile z książką. Niezwykłe historie i barwne ilustracje ułatwią najmłodszym poznawanie świata.

Jędraszek Izabela to autor historii "Poznajemy pojazdy. Ambulans".

Dzieci są bardzo ciekawe otaczającego je środowiska. Poszerzaj wiedzę malucha czytając mu książki z kategorii "Poznawanie świata", przykładowo opisywany tu tytuł "Poznajemy pojazdy. Ambulans", to brama do nieograniczonych możliwości odkrywania i eksplorowania otaczającego nas świata. Obserwuj, jak maluch coraz szerzej otwiera oczy ze zdumienia.

Książeczka o pojazdach to doskonała propozycja dla malucha, który chce dowiedzieć się więcej o motoryzacji.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest również doskonałym sposobem szlifowania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Jeśli po lekturze całości książki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie czekaj i sprawdź także pozostałe bajki z serii "Poznajemy pojazdy".

Jest to dość krótka książka - ma 10 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Poznajemy pojazdy. Ambulans" udostępniło Wydawnictwo Fenix. Jeśli ta książeczka wciągnie szkraba, to sprawdź również inne pozycje od tego wydawcy.

Masz nieduży budżet? Ta książeczka to okazyjny wybór.