Uśmiech dla żabki

Mama Żabki zna prosty i skuteczny sposób na poprawę humoru swojej córeczki. Jest nim czuły i promienny uśmiech, który niczym serdeczne zaklęcie potrafi przemienić smutek w radość. Ta wzruszająca i zabawna opowieść o Żabce, jej leśnych przyjaciołach i wielkiej mocy jednego uśmiechu rozweseli każdego...
43,35 * 45,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 42,12 zł

Opis

Mama Żabki zna prosty i skuteczny sposób na poprawę humoru swojej córeczki. Jest nim czuły i promienny uśmiech, który niczym serdeczne zaklęcie potrafi przemienić smutek w radość. Ta wzruszająca i zabawna opowieść o Żabce, jej leśnych przyjaciołach i wielkiej mocy jednego uśmiechu rozweseli każdego z Was. Sprawdźcie sami! Przemysław Wechterowicz Pisarz, autor książek obrazkowych. Dotychczas opublikował ponad czterdzieści książek tłumaczonych na ponad dwadzieścia języków. Emilia Dziubak Absolwentka Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Zajmuje się głównie ilustracją książkową i prasową.

Przemysław Wechterowicz, Emilia Dziubak to autor książki "Uśmiech dla Żabki".

Publikacja pt. "Uśmiech dla Żabki" została umieszczona w sekcji "Bajki wiersze i opowiadania". Idealnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Pozytywne historyjki z morałem zapewniają dziecku wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Zbiór krótkich opowieści to doskonały pomysł, by dziecko w wieku od 3 do 5 lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest również bardzo dobrym sposobem doskonalenia umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

 

Opowieść ma twardą okładkę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że dużo trudniej jest ją zniszczyć.

Jest to stosunkowo krótka produkcja - jej długość to 36 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Uśmiech dla Żabki" wydało Wydawnictwo Ezop. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu dziecku, to zobacz również inne publikacje od tego wydawcy.

Szczegóły - Uśmiech dla żabki

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>