Kwalifikacja A.27/AU.30. Organizacja i prowadzenie kampanii reklamowej. Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie. Repetytorium

Książka Kwalifikacja A.27/AU.30. Organizacja i prowadzenie kampanii reklamowej. Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie pomaga osobom zdobywającym zawód technik organizacji reklamy przygotować się do egzaminu potwierdzającego kwalifikację A.27/AU.30. Mogą z niej korzystać zarówno uczniowie...
33,60

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 31,85 zł

Opis

Książka Kwalifikacja A.27/AU.30. Organizacja i prowadzenie kampanii reklamowej. Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie pomaga osobom zdobywającym zawód technik organizacji reklamy przygotować się do egzaminu potwierdzającego kwalifikację A.27/AU.30. Mogą z niej korzystać zarówno uczniowie techników, jak i słuchacze zawodowych kursów kwalifikacyjnych oraz osoby przygotowujące się do egzaminu samodzielnie.

Książka ma 248 stron i składa się z czterech części:

  • część I stanowi repetytorium;
  • część II zawiera 7 testów, każdy po 40 zadań jednokrotnego wyboru;
  • część III obejmuje 9 zadań praktycznych;
  • cześć IV zawiera 4 arkusze egzaminacyjne, z których każdy składa się z zadania praktycznego oraz testu.

Łącznie w całej książce jest 440 zadań zamkniętych i 13 zadań praktycznych. Repetytorium ma formę słownika, który zawiera najważniejsze pojęcia, jakie należy znać przed egzaminem potwierdzającym kwalifikację A.27/AU.30. Dodatkowo na końcu repetytorium zamieszczono następujące aneksy:

  1. Wskaźniki pomiaru skuteczności i efektywności działań promocyjnych.
  2. Reklama pojęcie, funkcje, formy.
  3. Reklama na środkach komunikacji miejskiej.

Odpowiedzi do testów, zadań praktycznych i arkuszy egzaminacyjnych, zawartych w niniejszym opracowaniu, zostały wydane w odrębnej książce Kwalifikacja A.27/AU.30. Organizacja i prowadzenie kampanii reklamowej. Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie. Odpowiedzi.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź Q&A

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Kwalifikacja A.27/AU.30. Organizacja i prowadzenie kampanii reklamowej. Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie. Repetytorium" wydało Wydawnictwo Ekonomik Musiałkiewicz.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek do szkoły:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autora, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej informacje znajdują się na karcie kupowanego produktu.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik został wydany w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, z łatwością można ją wrzucić do szkolnego plecaka lub torby.


Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Ta pozycja została wydana w 2018 r. Od lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez ten okres pozyskał zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Co, obok podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Pamiętaj o zeszytach! Plus na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Jeśli pomylę się podczas zakupów to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Kwalifikacja A.27/AU.30. Organizacja i prowadzenie kampanii reklamowej. Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie. Repetytorium

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>