Lekcja muzyki. Podręcznik do muzyki. Szkoła podstawowa. Klasa 6

Nowa edycja 2022–2024 Umożliwia kształcenie umiejętności śpiewu, gry na instrumentach i ruchu przy muzyce za pomocą bogatego repertuaru utworów oraz inspirujących ćwiczeń. Zaznajamia z różnorodnymi zagadnieniami muzycznymi poprzez atrakcyjne infografiki. Wspomaga systematyczne utrwalanie...
24,73 * 24,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,73 zł

Opis

Nowa edycja 2022–2024

  • Umożliwia kształcenie umiejętności śpiewu, gry na instrumentach i ruchu przy muzyce za pomocą bogatego repertuaru utworów oraz inspirujących ćwiczeń.
  • Zaznajamia z różnorodnymi zagadnieniami muzycznymi poprzez atrakcyjne infografiki.
  • Wspomaga systematyczne utrwalanie umiejętności i wiedzy dzięki cyklicznym warsztatom muzycznym.
  • Dostarcza bogatego materiału do kształcenia umiejętności muzycznych poprzez dodatkowe piosenki oraz utwory instrumentalne.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Lekcja muzyki. Podręcznik do muzyki. Szkoła podstawowa. Klasa 6"?
Monika Gromek, Grażyna Kilbach są autorami tej książki.
Są autorami paru podręczników, ale są one wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Szkolny niezbędnik Lekcja muzyki. Podręcznik do muzyki. Szkoła podstawowa. Klasa 6 został przygotowany przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jaki numer dopuszczenia MEN ma opisywany podręcznik szkolny?
852/3/2019 jest numerem dopuszczenia MEN podręcznika. Posiadanie nr MEN oznacza, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Co ciekawe, termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauki posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Ten podręcznik jest zgodny z obowiązującymi w dniu wydania numeru wytycznymi programu nauczania. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, co oznacza, że został zweryfikowany pod kątem zgodności z ramą programową.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek szkolnych:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, nr MEN, autora, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej szczegóły znajdują się na karcie opisywanego produktu.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Lekcja muzyki. Podręcznik do muzyki. Szkoła podstawowa. Klasa 6"?
Tytuł jest częścią serii edukacyjnej "Nowa Era; Lekcja muzyki".
Podobnie jak pozostałe składniki z tego cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwijanie umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


Ile stron zawiera ta pozycja?
Treść Lekcja muzyki. Podręcznik do muzyki. Szkoła podstawowa. Klasa 6 składa się z 192 stron. Jest wypełniony treścią edukacyjną uwydatnioną grafikami. Zawiera wartościowe, starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


O wydawnictwie opisywanego podręcznika szkolnego:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne,które dzięki swojemu nowoczesnemu i holistycznemu podejściu do edukacji wyróżnia się na tle konkurencji. Skupiając się na nowoczesnych metodach pracy z młodzieżą, zyskało zaufaniedużej liczby nauczycieli i placówek w całej Polsce.

W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie wyposażenie do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Lekcja muzyki. Podręcznik do muzyki. Szkoła podstawowa. Klasa 6

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>