Wesola nauka Logopedia

W książeczce znajdują się proste i zabawne zdania, dzięki którym najmłodsi będą mogli poćwiczyć prawidłową wymowę głosek i wyrazów, dobrze się przy tym bawiąc. Liczba stron: 16 Wiek: 5-7
7,66 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,48 zł

Opis

W książeczce znajdują się proste i zabawne zdania, dzięki którym najmłodsi będą mogli poćwiczyć prawidłową wymowę głosek i wyrazów, dobrze się przy tym bawiąc. Liczba stron: 16 Wiek: 5-7

Historyjka "Wesola nauka Logopedia" to opracowanie zbiorowe, więc do przygotowywania treści zaangażowanych było kilka osób.

Książeczka pt. "Wesola nauka Logopedia" polecana jest dzieciom, które doskonalą sztukę mówienia. Rozwijaj dziecięce umiejętności wymawiania pojedynczych wyrazów, układania zdań i opowiadania, posiłkując się prostymi, wesołymi opowiastkami.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością pobudzi go do zadawania licznych pytań.
  • Oryginalne, kolorowe ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z maluchem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmawianie z rodzicem na temat bohaterów pozytywnie wpływa na rozwój.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść ma miękką oprawę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w poczekalni u lekarza.

Jest to krótka publikacja - ma 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Wesola nauka Logopedia" wydało Wydawnictwo Books And Fun. Jeśli ta książeczka wciągnie malucha, to zobacz także inne publikacje od tego wydawcy.

Masz do dyspozycji mały budżet? Ta książeczka to niedrogi wybór.