Mali WIELCY. Agatha Christie

Kiedy Agatha była małą dziewczynką, uwielbiała czytać, lecz zawsze wymyślała własne zakończenie każdej książki. Szczególnie pasjonowały ją powieści detektywistyczne. Jako młoda dziewczyna podczas I wojny światowej pracowała w szpitalu, gdzie pomagała rannym żołnierzom i dowiedziała się wiele na...
25,65 * 39,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,88 zł

Opis

Kiedy Agatha była małą dziewczynką, uwielbiała czytać, lecz zawsze wymyślała własne zakończenie każdej książki.

Szczególnie pasjonowały ją powieści detektywistyczne. Jako młoda dziewczyna podczas I wojny światowej pracowała w szpitalu, gdzie pomagała rannym żołnierzom i dowiedziała się wiele na temat różnych niebezpieczeństw. Po wojnie postanowiła skorzystać ze swojej wiedzy oraz wyobraźni i zajęła się pisaniem kryminałów. Jej powieści z nieoczekiwanymi zwrotami akcji, niesamowitymi zagadkami i oryginalnymi postaciami detektywów, podbiły serca milionów czytelników na całym świecie. Inspirująca historia pisarki obdarzonej nieposkromioną fantazją, królowej tajemnic i najpopularniejszej autorki wszech czasów.

Mali WIELCY - bestsellerowa seria uznana przez krytyków i uwielbiana przez czytelników na całym świecie! Galeria inspirujących postaci i setki książek, książeczek i gier sprzedawanych w milionach egzemplarzy - teraz w języku polskim! Poznaj niezwykłe historie wybitnych osób - od malarek, muzyków, projektantek po naukowców, polityków, sportowców i odkrywczynie! Wszyscy zapisali się w dziejach świata, a każde z nich było kiedyś dzieckiem, które miało marzenia.

Wyjątkowa seria, która zainspiruje dziecko w każdym wieku - od najmłodszego do wczesnoszkolnego. Niezwykłe historie pisane przystępnym językiem pozwolą dziecku utożsamić się z wielkimi postaciami i czerpać z nich wzorce, jak pasja, wytrwałość i odwaga w dążeniu do celu, niezbędne, by osiągnąć w przyszłości spełnienie i życiowy sukces! Na końcu każdej książki znajduje się biografia wraz z datami, faktami, ciekawostkami i autentycznymi zdjęciami bohatera opowieści zapewniająca wartościowy element edukacyjny.

Prosty, wciągający przekaz, piękna kolorowa grafika i duża czcionka czynią z serii Mali WIELCY idealną lekturę zarówno do wspólnego czytania z dzieckiem, jak i do nauki samodzielnego czytania. Twarda i szyta oprawa zapewniają doskonałą trwałość.

Stwórzmy nowe pokolenie wielkich ludzi, którzy zmienią świat: TERAZ MALI - WKRÓTCE WIELCY!

Autorem tytułu "Mali WIELCY. Agatha Christie" jest Maria Isabel Sanchez-Vegara.

W oryginale książka nosi tytuł: Little People, BIG DREAMS.

Wspieraj poznawanie świata przez przedszkolaka za pomocą atrakcyjnych książek poruszających interesujące tematy. "Mali WIELCY. Agatha Christie" to wyśmienity podarunek dla ciekawskiego malucha. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Chcąc wspierać harmonijny rozwój maluchów w wieku od 3 do 8 lat, warto czytać z nimi odpowiednie książeczki.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija jego zdolność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest także bardzo dobrym sposobem szlifowania zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Opowieść wydano w twardej okładce. Dzięki solidnemu wykonaniu lektura zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po przeczytaniu książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się i zamów dla niego również kolejne bajki z cyklu "mali WIELCY".

Ta pozycja to 1. wydanie w języku polskim. Pierwotnie książka była wydana w jęz. angielskim. Tokarczyk Julia odpowiada za przetłumaczenie na polski.

Jest to krótka lektura - ma 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Mali WIELCY. Agatha Christie" wydało Wydawnictwo Smart Books. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to sprawdź także inne pozycje od tego wydawcy.