Matematyka 8. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej

Zeszyt ćwiczeń zawiera treści zgodne z nową podstawą programową. Układ materiału w ćwiczeniach jest taki sam jak w podręczniku. Starannie dobrane i zróżnicowane pod względem formy zadania utrwalają umiejętności zdobyte podczas lekcji. Zachęcają do samodzielnej pracy zarówno uczniów zdolnych, jak i...
26,56 * 27,89 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,88 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń zawiera treści zgodne z nową podstawą programową. Układ materiału w ćwiczeniach jest taki sam jak w podręczniku. Starannie dobrane i zróżnicowane pod względem formy zadania utrwalają umiejętności zdobyte podczas lekcji. Zachęcają do samodzielnej pracy zarówno uczniów zdolnych, jak i tych mniej zainteresowanych matematyką. Ponadto w zestawach zadań przedstawiono aktualne treści uwzględniające realia życia codziennego, podane w interesujący sposób i w różnorodnej formie. Zebrane w zeszycie ćwiczeń zadania pozwolą uczniowi utrwalić wiedzę i nabyć umiejętności niezbędne w dalszych latach nauki. Tworzą przejrzystą i uporządkowaną strukturę, co znacznie ułatwia naukę.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję Q&A

Kto jest autorem "Matematyka 8. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej"?
Autorami podręcznika są Adam Konstantynowicz, Anna Konstantynowicz, Bożena Kiljańska, Małgorzata Pająk, Grażyna Ukleja.
Są autorami paru podręczników szkolnych, jednak te treści są wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia i wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik Matematyka 8. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej został opublikowany przez Wydawnictwo Operon.


Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek szkolnych dzielą Cię trzy kroki:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autorów, nazwę wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione informacje znajdują się na stronie kupowanego produktu.


Przeczytaj o wydawnictwie opisywanego podręcznika szkolnego:
Operon to wydawnictwo, które koncentruje się na tworzeniu publikacji, obejmujących wszystkie stopnie nauki - od początkowej edukacji szkolnej aż do szkół ponadpodstawowych. Oferuje zestawy pomocy przygotowujące do testów końcowych, które są zgodne z bieżącą podstawą programową i przygotowane we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Repetytoria są urozmaicone pomocami naukowymi i materiałami multimedialnymi, które można kupić w pakietach lub oddzielnie. To wszechstronne i kompletne podejście do edukacji powoduje, iż Operon jest docenianym partnerem dla nauczycieli, uczniów i rodziców.

Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z energią i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyposażenie szkolne, z którymi warto wejść w rok szkolny.


Jeśli pomylę się podczas kupowania to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Matematyka 8. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>