Matematyka i przykłady jej zastosowań 1. Zakres podstawowy i rozszerzony. Podręcznik do liceów i techników

Treści zawarte w książce " Podręcznik klasa 1" są zgodne z podstawą programową kształcenia ogólnego w liceach ogólnokształcących i technikach-zakres rozszerzony dla uczniów będących absolwentami ośmioletniej szkoły podstawowej, określoną w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30...
48,50 * 50,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 48,50 zł

Opis

Treści zawarte w książce " Podręcznik klasa 1" są zgodne z podstawą programową kształcenia ogólnego w liceach ogólnokształcących i technikach-zakres rozszerzony dla uczniów będących absolwentami ośmioletniej szkoły podstawowej, określoną w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 stycznia 2018 r.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto jest autorem "Matematyka i przykłady jej zastosowań 1. Zakres podstawowy i rozszerzony. Podręcznik do liceów i techników"?
Książka "Matematyka i przykłady jej zastosowań 1. Zakres podstawowy i rozszerzony. Podręcznik do liceów i techników" jest opracowaniem zbiorowym,za opisane treści odpowiedzialnych jest szersze grono autorów, a do tworzenia treści zaangażowanych było grono osób.


Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Książka Matematyka i przykłady jej zastosowań 1. Zakres podstawowy i rozszerzony. Podręcznik do liceów i techników została przygotowana przez Wydawnictwo Podkowa.


Jaki jest numer dopuszczenia przez Ministerstwo Edukacji Narodowej tego podręcznika szkolnego?
Nr dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego to 1068/1/2019. Wskazanie nr MEN oznacza, że podręcznik został dopuszczony do używania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Z ciekawostek: termin "podręcznik" powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauczania posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Tak, "Matematyka i przykłady jej zastosowań 1. Zakres podstawowy i rozszerzony. Podręcznik do liceów i techników" został stworzony zgodnie z obowiązującymi na dzień wydania numeru wytycznymi programu szkolnego. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są oceniane przez MEN w kwestii zgodności z ramą programową i z kryteriami merytorycznymi.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź szczegółowo wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Skieruj szczególną uwagę na numer dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


Dla uczniów której klasy i na jakim szczeblu edukacji jest niezbędny opisywany podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas LO 1. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, by dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.

Do którego przedmiotu odnosi się ta książka?
Podręcznik wydano z myślą o konkretnej sekcji nauki, jaką jest matematyka.


Jaki jest zakres tej książki?
Książka ta jest dedykowana dla uczniów na poziomie zarówno podstawowym jak i rozszerzonym.


Do jakiej serii podręczników należy "Matematyka i przykłady jej zastosowań 1. Zakres podstawowy i rozszerzony. Podręcznik do liceów i techników"?
Tytuł jest częścią popularnej serii edukacyjnej Matematyka i przykłady jej zastosowań.
Wraz z innymi częściami cyklu, ta książka ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów edukacyjnych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę i umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Ten tytuł ma 360 stron. Jest wypełniony treścią edukacyjną opatrzoną grafikami. Zawarto w nim liczne, starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o zeszytach! Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto rozpocząć rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian kupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Matematyka i przykłady jej zastosowań 1. Zakres podstawowy i rozszerzony. Podręcznik do liceów i techników

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>