Matematyka w punkt. Szkoła podstawowa. Klasa 4. Zeszyt ćwiczeń. Część 2

Zeszyt ćwiczeń "Matematyka w punkt. Klasa 4. Część 2" jest ściśle skorelowany z układem treści w podręczniku Matematyka w punkt. Szkoła podstawowa klasa 4. Podręcznik i stanowi jego doskonałe uzupełnienie. Dzięki urozmaiconym zadaniom o różnej konstrukcji oraz stopniowanej trudności umożliwia...
7,95 * 8,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,09 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń "Matematyka w punkt. Klasa 4. Część 2" jest ściśle skorelowany z układem treści w podręczniku Matematyka w punkt. Szkoła podstawowa klasa 4. Podręcznik i stanowi jego doskonałe uzupełnienie. Dzięki urozmaiconym zadaniom o różnej konstrukcji oraz stopniowanej trudności umożliwia powtórzenie wiedzy i utrwalenie umiejętności w formie ciekawej dla ucznia. W rozbudzaniu kreatywności i zachęcaniu ucznia do pracy na lekcjach matematyki pomagają m.in. zadania na start, znajdujące się na początku każdego działu, testy powtórzeniowe z możliwością samodzielnego sprawdzenia oraz moduł z zadaniami trudniejszymi, przygotowany z myślą o uczniach zdolniejszych, szczególnie zainteresowanych przedmiotem.

FAQ

Sprawdź sekcję popularne pytania i odpowiedzi

Kto napisał "Matematyka w punkt. Szkoła podstawowa. Klasa 4. Zeszyt ćwiczeń. Część 2"?
Autorem książki jest Aleksandra Szklarska.
Jest autorem niewielu podręczników, ale te treści są wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z włożenia dużego wysyłku w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Ten szkolny niezbędnik Matematyka w punkt. Szkoła podstawowa. Klasa 4. Zeszyt ćwiczeń. Część 2 został przygotowany przez Wydawnictwo WSiP.


Jak zyskać pewność, czy to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek do szkoły:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora, wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej informacje znajdują się na karcie kupowanego produktu.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Matematyka w punkt. Szkoła podstawowa. Klasa 4. Zeszyt ćwiczeń. Część 2"?
Tytuł ten jest częścią serii edukacyjnej "Matematyka w punkt".
Wraz z innymi składowymi cyklu, podręcznik ten ma na celu dostarczenie kompleksowych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę i umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.


O wydawnictwie tego podręcznika szkolnego:
Od 1945 r., Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) dostarczają najwyższej jakości materiały edukacyjne dla uczniów i nauczycieli w Polsce. Publikując 25 tysięcy pozycji z łącznym nakładem ponad 2 mld egzemplarzy, WSiP jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych publikacji w Polsce. Wydawnictwo specjalizuje się w wydawaniu wielu typów materiałów, takich jak podręczniki, repetytoria, poradniki i kursy. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne rozwijają też innowacyjne platformy edukacyjne, jak WSiPnet, oferujące elektroniczne podręczniki, oraz prowadzi Klub Nauczyciela.

Ile stron zawiera ta pozycja?
120 stanowi objętość stronicową książki "Matematyka w punkt. Szkoła podstawowa. Klasa 4. Zeszyt ćwiczeń. Część 2".
Jest wypełniona treścią edukacyjną uatrakcyjnioną ilustracjami. Zawarto w niej liczne, starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Która to część podręcznika?
Jest to część 2 tego podręcznika.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Matematyka w punkt. Szkoła podstawowa. Klasa 4. Zeszyt ćwiczeń. Część 2

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>