Matematyka z kluczem 8. Podręcznik

Nowa edycja 2021-2023 Podręcznik „Matematyka z kluczem” dla klasy 8 szkoły podstawowej jest zgodny z wymogami nowej podstawy programowej. Zawiera znane i cenione przez nauczycieli rozwiązania, które ułatwiają kształcenie umiejętności matematycznych. Podręcznik angażuje uwagę uczniów, pokazując...
45,90

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 45,98 zł

Opis

Nowa edycja 2021-2023

Podręcznik „Matematyka z kluczem” dla klasy 8 szkoły podstawowej jest zgodny z wymogami nowej podstawy programowej. Zawiera znane i cenione przez nauczycieli rozwiązania, które ułatwiają kształcenie umiejętności matematycznych. Podręcznik angażuje uwagę uczniów, pokazując matematykę w różnych dziedzinach życia; pozwala odnaleźć sens uczenia się matematyki.

  • Angażuje w naukę dzięki osadzeniu zadań w kontekście praktycznym, przydatnym na co dzień.
  • Umożliwia samodzielną naukę dzięki czytelnie przekazywanym treściom, wyróżnieniu najważniejszych pojęć, wielu rozwiązanym Przykładom i dobranym do nich Ćwiczeniom oraz wyjaśnieniom krok po kroku.
  • Ułatwia zapamiętywanie dzięki czytelnym wyróżnieniom, schematom i wykorzystaniu metod mnemotechnicznych.
  • Pomaga utrwalać wiedzę dzięki elementom powtórzeniowym kończącym tematy i działy.
  • Pomaga w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty dzięki zadaniom typu egzaminacyjnego, zamieszczonym w Czy już umiem? zadaniom „znienacka” dotyczącym innego działu lub tematu niż bieżący oraz działowi Powtórzenie wiadomości ze szkoły podstawowej, który porządkuje i systematyzuje wiedzę.
  • Budzi zainteresowanie matematyką, czemu służą nowoczesne infografiki pokazujące związki matematyki z różnymi dziedzinami życia, m.in. z dbaniem o zdrowie, finansami, sportem, nauką, techniką, historią.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję zadawane pytania i odpowiedzi

Kto napisał "Matematyka z kluczem 8. Podręcznik"?
Autorami książki są Marcin Braun,Agnieszka Mańkowska,Małgorzata Paszyńska, Jerzy Janowicz, Wojciech Babiański, Ewa Szmytkiewicz, Karolina Wej.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, ale są one wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik "Matematyka z kluczem 8. Podręcznik" został opublikowany przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jaki numer dopuszczenia MEN charakteryzuje ten podręcznik szkolny?
875/5/2021/z1 - numer dopuszczenia MEN tego podręcznika. Nr MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręczniku szkolnym informuje o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku w szkołach. Z ciekawostek: termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki szkolnej posiadającej nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu nauczania obowiązującymi na dzień wydania numeru. Podręcznik został określony numerem dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co w praktyce oznacza, że został zweryfikowany pod kątem zgodności z programem nauki.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Skieruj uwagę na zgodność nr dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Matematyka z kluczem 8. Podręcznik"?
Tytuł należy do popularnej serii "Matematyka z kluczem".
Analogicznie do pozostałych składników z cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów edukacyjnych, które umożliwią im rozwój umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany, a także logiczny.


Ile stron zawiera ta pozycja?
Treść Matematyka z kluczem 8. Podręcznik składa się z 360 stron. Jest wypełniony treścią edukacyjną udoskonaloną ilustracjami. Zawiera znaczące i starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


O wydającym ten podręcznik szkolny:
Nowa Era to nie tylko wydawnictwo edukacyjne, ale również partner dla uczniów, rodziców i nauczycieli, zapewniający najnowsze pomoce edukacyjne. Swoim innowacyjnym podejściem do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, zyskało zaufanie dziesiątek tysięcy placówek oświatowych na terenie całej Polski.

Co, obok podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyposażenie do szkoły, z którymi warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Matematyka z kluczem 8. Podręcznik

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>