Matematyka z kluczem NEON. Szkoła podstawowa. Klasa 7. Podręcznik

Podręcznik „Matematyka z kluczem” dla klasy 7 szkoły podstawowej zawiera znane i cenione przez nauczycieli rozwiązania, które ułatwiają kształcenie umiejętności matematycznych. Podręcznik angażuje uwagę uczniów, pokazując matematykę w różnych dziedzinach życia; pozwala odnaleźć sens uczenia się...
45,50 * 45,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 45,50 zł

Opis

Podręcznik „Matematyka z kluczem” dla klasy 7 szkoły podstawowej zawiera znane i cenione przez nauczycieli rozwiązania, które ułatwiają kształcenie umiejętności matematycznych. Podręcznik angażuje uwagę uczniów, pokazując matematykę w różnych dziedzinach życia; pozwala odnaleźć sens uczenia się matematyki.

  • Angażuje w naukę dzięki osadzeniu zadań w kontekście praktycznym, przydatnym na co dzień.
  • Umożliwia samodzielną naukę dzięki czytelnie przekazywanym treściom, wyróżnieniu najważniejszych pojęć, wielu rozwiązanym Przykładom i dobranym do nich Ćwiczeniom oraz wyjaśnieniom krok po kroku.
  • Ułatwia zapamiętywanie dzięki czytelnym wyróżnieniom, schematom i wykorzystaniu metod mnemotechnicznych.
  • Pomaga utrwalać wiedzę dzięki elementom powtórzeniowym kończącym tematy i działy.
  • Pomaga w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty dzięki zadaniom typu egzaminacyjnego oraz zamieszczonym w Czy już umiem? zadaniom „znienacka” dotyczącym innego działu lub tematu niż bieżący.
  • Budzi zainteresowanie matematyką, czemu służą nowoczesne infografiki pokazujące związki matematyki z różnymi dziedzinami życia, m.in. z dbaniem o zdrowie, finansami, sportem, nauką, techniką, historią.
  • Pozwala na osiągnięcie synergii w nauczaniu dzięki połączeniu tradycyjnego podręcznika z NEONbookiem Podręcznika, zawierającym około 230 różnorodnych zasobów, które ułatwiają zrozumienie i zapamiętywanie, porządkują wiedzę, umożliwiają naukę poprzez wykonywanie ćwiczeń interaktywnych.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Matematyka z kluczem NEON. Szkoła podstawowa. Klasa 7. Podręcznik"?
Za treścią tytułu stoją Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Paszyńska, Jerzy Janowicz, Wojciech Babiański, Ewa Szmytkiewicz, Karolina Wej.
Są autorami paru podręczników szkolnych, jednak ich treści są wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Pomoc naukowa "Matematyka z kluczem NEON. Szkoła podstawowa. Klasa 7. Podręcznik" została wydana przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jaki numer dopuszczenia MEN charakteryzuje opisywany podręcznik szkolny?
875/4/2020/z1 to numer dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika. Wskazuje on, że podręcznik został dopuszczony do używania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Jako ciekowostkę zaznaczamy, że termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauczania posiadającej właśnie nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi obecnego programu nauczania?
Ten podręcznik jest zgodny z obowiązującymi w dniu wydania numeru wytycznymi programu szkolnego. Przed uzyskaniem numeru dopuszczenia podręczniki są oceniane przez MEN pod kątem zgodności z zakresem nauczania, a także z kryteriami jakościowymi.


Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Skieruj szczególną uwagę na numer dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
336 - tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona treścią edukacyjną upiększoną ilustracjami. Zawarto w niej ważne i starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Przeczytaj o wydawcy opisywanego podręcznika:
Nowa Era to nie tylko wydawca podręczników, lecz także partner dla rodziców, nauczycieli i uczniów, zapewniający najnowsze pomoce edukacyjne. Swoim innowacyjnym podejściem do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, uzyskało zaufanie dziesiątek tysięcy placówek oświatowych na terenie Polski.

Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z energią i we własnym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje do szkoły, z którymi warto wejść w rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Matematyka z kluczem NEON. Szkoła podstawowa. Klasa 7. Podręcznik

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>