NOWE Słowa na start! NEON. Klasa 7. Podręcznik dla szkoły podstawowej

Podręcznik „NOWE Słowa na start! 7” realizuje dokładnie te treści, których wymaga podstawa programowa – w sposób przemyślany i uporządkowany (spiralny układ treści), tak aby uczniowie solidnie przygotowali się do egzaminu ósmoklasisty. W nowej edycji 2023–2025 jest ściśle zintegrowany z systemem...
43,64 * 45,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 43,50 zł

Opis

Podręcznik „NOWE Słowa na start! 7” realizuje dokładnie te treści, których wymaga podstawa programowa – w sposób przemyślany i uporządkowany (spiralny układ treści), tak aby uczniowie solidnie przygotowali się do egzaminu ósmoklasisty. W nowej edycji 2023–2025 jest ściśle zintegrowany z systemem NEON, w którym są dostępne różnorodne zasoby cyfrowe, wspierające współczesnego ucznia w zdobywaniu wiedzy, a nauczycielowi pozwalające w bardziej komfortowy sposób przygotowywać angażujące lekcje.

  • Regularne powtórki, przygotowane w przystępny sposób, zwiększają szanse każdego ucznia na przypomnienie i opanowanie zagadnień, które mogą sprawiać im trudność.
  • Atrakcyjne opracowania lektur obowiązkowych w porządku chronologicznym i z uwzględnieniem niezbędnych dla odczytania utworów kontekstów biograficznego i kulturowego sprawiają, że nawet dawne utwory są dla uczniów zrozumiałe.
  • Przyjazne opracowania form wypowiedzi pisemnej uwzględniają nie tylko wskazówki dla piszących, lecz także wzorcowe prace, przydatne słownictwo oraz ćwiczenia o zróżnicowanym stopniu trudności, które pozwalają wyćwiczyć umiejętności pisarskie.
  • Intensywny kurs egzaminacyjny „WIESZ, UMIESZ, ZDASZ” pomaga uczniom wyćwiczyć strategie rozwiązywania zadań egzaminacyjnych, uczy myślenia motywami literackimi.
  • Interaktywne zasoby w NEONbooku do każdego tematu sprawiają, że lekcje stają się dla uczniów angażujące, budują pozytywne doświadczenia w pokonywaniu trudności przedmiotowych i zachęcają do samodzielnego zdobywania wiedzy.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "NOWE Słowa na start! NEON. Klasa 7. Podręcznik dla szkoły podstawowej"?
Autorami tytułu są Joanna Kościerzyńska, Joanna Ginter, Katarzyna Łęk, Natalia Bielawska, Joanna Kostrzewa, Joanna Krzemińska.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, ale są one bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów szkolnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Publikacja "NOWE Słowa na start! NEON. Klasa 7. Podręcznik dla szkoły podstawowej" została opracowana przez Wydawnictwo Nowa Era.

 
Jaki numer dopuszczenia MEN charakteryzuje ten podręcznik szkolny?
907/4/2020 to nr dopuszczenia MEN tego podręcznika. Nr MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręcznikach szkolnych informuje kupującego o tym, że ministerstwo oficjalnie dopuściło podręcznik do użytku edukacyjnego. Z ciekawostek: termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauki posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Potwierdzamy, ten podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu szkolnego obowiązującymi w dniu przyznania numeru. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co w praktyce oznacza, że został zweryfikowany w kwestii zgodności z ramą programową.

 
Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź szczegółowo wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność nr dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych opublikowanych przez szkołę.

 
O wydającym ten podręcznik szkolny:
Nowa Era to nie tylko wydawnictwo edukacyjne, ale również partner dla uczniów, rodziców i nauczycieli, dostarczający najnowsze pomoce edukacyjne. Swoim nietypowym podejściem do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, pozyskało zaufanie dziesiątek tysięcy szkół oświatowych na terenie Polski.
 
Ile stron zawiera ta pozycja?
352 - tyle stron liczy ten tytuł.
Jest wypełniony treścią edukacyjną podkreśloną ilustracjami. Zawiera ważne, starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.

 
W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach! Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.

 
Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.

 

Szczegóły - NOWE Słowa na start! NEON. Klasa 7. Podręcznik dla szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>